;

Už jste někdy v tunelech a starých budovách cítili něco divného? Najednou jste si v noci všimli jakési změny v dětském pokoji? Všimli jste si někdy chladného závanu, jak poměrně rychle prošel místností? Pokud ano, tak je vám asi jasné, o čem si dneska budeme povídat.

Představ si, že jsi na párty. Bavíš se opravdu moc dobře. Jsi v dobré společnosti, seznamuješ se, mluvíš s přáteli a piješ dobrý letní koktejl, ke kterému jsi se ještě nikdy předtím nedostal, abys ho ochutnal. Najednou si uvědomíš, že tvůj nápoj je prázdný a musíš se vrátit do kuchyně, aby sis dolil.

Když pak znovu vstoupíš do obývacího pokoje, zdá se ti, že se energie v místnosti změnila. Věci se už nezdají být tak zábavné jako předtím, každý je trochu napjatý, tišší. Víš, že něco není správně, ale nevíš co.

Stalo se vám někdy něco takového? – Pokud ano, blahopřeji. Máte totiž schopnost vnímat energii.

Co se stalo v dané místnosti? Během vaší nepřítomnosti vznikla nějaká hádka a napětí. Tak se do prostoru vyslaly hrubé agresivní emoce, vražedné pohledy a slova nesoucí nepříjemnou rezonanci, které zůstaly ve formě dozvuků jako tíživá energie v místnosti.
Tato energie je to, co jste cítili. Dokonce i když tento konflikt již skončil, energetická povaha proběhlé interakce je stále přítomna v prostoru.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Jaké to je, vnímat duchy? Stručný průvodce spirituálním světem

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.