Už jste někdy v tunelech a starých budovách cítili něco divného? Najednou jste si v noci všimli jakési změny v dětském pokoji? Všimli jste si někdy chladného závanu, jak poměrně rychle prošel místností? Pokud ano, tak je vám asi jasné, o čem si dneska budeme povídat.

[wp_ad_camp_2]

Představ si, že jsi na párty. Bavíš se opravdu moc dobře. Jsi v dobré společnosti, seznamuješ se, mluvíš s přáteli a piješ dobrý letní koktejl, ke kterému jsi se ještě nikdy předtím nedostal, abys ho ochutnal. Najednou si uvědomíš, že tvůj nápoj je prázdný a musíš se vrátit do kuchyně, aby sis dolil.

Když pak znovu vstoupíš do obývacího pokoje, zdá se ti, že se energie v místnosti změnila. Věci se už nezdají být tak zábavné jako předtím, každý je trochu napjatý, tišší. Víš, že něco není správně, ale nevíš co.

Stalo se vám někdy něco takového? – Pokud ano, blahopřeji. Máte totiž schopnost vnímat energii.

[wp_ad_camp_2]

Co se stalo v dané místnosti? Během vaší nepřítomnosti vznikla nějaká hádka a napětí. Tak se do prostoru vyslaly hrubé agresivní emoce, vražedné pohledy a slova nesoucí nepříjemnou rezonanci, které zůstaly ve formě dozvuků jako tíživá energie v místnosti.
Tato energie je to, co jste cítili. Dokonce i když tento konflikt již skončil, energetická povaha proběhlé interakce je stále přítomna v prostoru.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Jaké to je, vnímat duchy? Stručný průvodce spirituálním světem

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.