Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Jan Korál – Projev k 17. listopadu 2016 – Zvítězili jsme nad lží!

Jan Korál – Projev k 17. listopadu 2016 – Zvítězili jsme nad lží!

koral-klarovVážení přátelé, vážení přítomní,

Jsem tady dnes, abych vám oznámil úžasnou novinu: Dokázali jsme to! Uspěli jsme! Zvítězili jsme!

Asi bych měl vysvětlit, o co jde.

Zvítězili jsme nad propagandou mainstreamových médií, neboli médií hlavního proudu. Zvítězili jsme my všichni, kteří už řadu let vytváříme nezávislá, neboli dříve tzv. alternativní média, spolu s vámi se všemi, kteří sdílíte, rozesíláte nebo jinak sdělujete informace, které uvádějí na pravou míru zavádějící mainstreamovou propagandu. My všichni jsme zvítězili nad lží.

[wp_ad_camp_1]

Jak je očividné, jedná se o jev globální, nebo minimálně o jev týkající se zcela určitě celé evropské, americké a svým způsobem i ruské společnosti. Vzhledem k tomu, že mainstreamová média jsou řízena globálně, tak všude probíhá podobný proces.

Ve skutečnosti jsme zvítězili už v lednu 2013, kdy byl Miloš Zeman navzdory negativní kampani v našem mainstreamu zvolen prezidentem. Ale dnes, po volebních úspěších řecké Syrizy, německé Alternativě pro Německo, po Brexitu, ale především po zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem, je jasné, že mainstreamová média ztratila rozhodující část svého vlivu na obyvatelstvo Evropy a Ameriky. A můžou si cirkusy Peszynski, Herman, Bartoška, Cemper, Janda a všichni ostatní vyskakovat, jak chtějí a už jim to nepomůže. Nikdy!

Je to zásluhou tisíců a tisíců lidí na celém světě, kteří se nebáli říkat své názory podle svého nejlepšího vědomí a svědomí v době, kdy vůbec nebylo jisté, jaká bude reakce okolí. Těmhle odvážným a pracovitým patří obrovský dík za to, že se lidé po celém světě dostávají z hypnotizujícího mediálního vlivu a začínají používat vlastní rozum.

Některým to trvá očividně déle, tak už to na světě chodí…

Samozřejmě víme, že jsme ještě zdaleka nezvítězili a že nás čeká ještě hodně práce a překážek. Ale už dnes víme, že když nepolevíme, tak je vítězství Pravdy a Rozumu naše. V roce 1993 ještě bylo možné zakázat vydávání Týdeníku politika, kde už tehdy vycházely informace o tom, co je skupina Bilderberg, jaký má být onen Nový světový řád, jaké privatizační zločiny se dějí a chystají, jak má být naše země přeměněna na kolonii západních korporací a kdo skutečně drží moc na bankami, médii a politikou. Ale dnes v době internetu to již možné není.

Co je tedy před námi? Je toho hodně. Nejdůležitější současný úkol pro nás i pro celé lidstvo je převzetí moci nad činností vlastního státu a všech státních organizací. A to se vším všudy včetně veřejno-právních – tedy v podstatě státních médií. Je k tomu ještě hodně dlouhá cesta, ale je to nevyhnutelné.

Když se podívám na vykonané dílo našich i zahraničních nezávislých médií, tak mi došlo, že mohu konstatovat stručný, ale nesmírně významný fakt:

Víme všechno! Přesněji řečeno: Víme všechno důležité, co je potřebné k vyřešení všech podstatných problémů současné lidské existence. Víme všechno důležité o důležitých lidech, organizacích, společenstvích, událostech, místech a nedávné historii. Víme, jak vyléčit všechny nejrozšířenější nemoci, jak vyřešit všechny technologické, sociální, ekonomické, ekologické či bezpečnostní problémy života na této planetě. A všechny tyto informace jsou stále veřejně dostupné pro všechny.

Asi si myslíte, že je to troufalé tvrzení, že víme všechno. Ale uvědomte si, že jsme jako lidstvo doposud neměli internet. A tak tedy za těch cca 20 let, kdy byl tento virtuální prostor postupně plněn informacemi všeho druhu, jsme skutečně dospěli do stavu, kdy jsou všechny odpovědi na všechny důležité otázky k dispozici. Jsme ve stavu, kdy je možné si každou informaci ověřit a rychle dospět k poznání míry její pravdivosti.

A teď se zamyslete: Kolik odpovědí na životně důležité otázky vám dávají naše veřejnoprávní média? Vždyť vám nejsou schopna odpovědět ani na to, proč má u nás stále většina lidí hluboko do kapsy a proč jsou mezi vedoucími politiky stále titíž, jen pomalu se střídající zločinci. My, kteří tvoříme nezávislá média, na to a na mnoho dalších otázek odpovídáme každý den. Stručně i detailně. Ze všech stran, včetně objasnění historického vývoje.

Jenže: Ti darebáci na Kavčích horách a v Českém rozhlase tam stále jsou a stále za naše peníze cpou těm, které to ještě zajímá, svou pokřivenou a omezenou představu o světě, která nedává vůbec žádný smysl!

Proboha, přestaňte jim už konečně platit! Přestaňte je živit! Podporujte raději ty, kteří dělají poctivou práci. Jsme dnes ve stavu, kdy jsme schopni každou lež, či polopravdu, se kterou mainstreamová média přijdou, velmi rychle rozdrtit na prach. Dovedete si představit společnost, ve které neexistuje cenzura? Ve které je možné svobodně pátrat po pravdě v jakémkoliv směru a také tu pravdu svobodně sdělovat? Představte si, jak by vypadala společnost, ve které by lidé vědomě a záměrně rozvíjeli svou moudrost, neboli chovali se skutečně jako Homo sapiens sapiens, tj. Člověk moudrý.

Lidstvo stojí před objevem ještě mnoha tajemství, především, co se týká historie a smyslu existence života na této planetě.  A už dnes jsou dostupné takové informace, že většině lidí brání pouze vlastní strach a předsudky k jejich přijetí. Většinu lidí rozhodí už jen celkem známý termín, jakým jsou třeba tzv. Kruhy v obilí. Dovedete si představit, jaká tajemství leží v archivech všemožných tajných služeb, tajných společností nebo Vatikánu? A nebo třeba českých politických stran? :-D

Dokud budete poslušně platit těm, kteří se na nás pomocí zákona o ČT a ČRo přisáli jako paraziti a otravují nás vlastním jedem, tak se nedozvíte nic podstatného a vaše mysl bude bloudit v polospánku v kolotoči nesmyslných a nefunkčních představ.

Pokud však budete podporovat nás, kteří si vzali hledání a sdělování co nejlépe poznané pravdy jako životní poslání, dozvíte se vše! To vám slibuji. Až se totiž naučíte používat ten dnešní, elektrotechnický internet, zjistíte, že by bylo dobré se naučit číst v tom opravdovém, planetárním a i kosmickém internetu, který je tady všude kolem nás a uvnitř nás a to bude teprve opravdová legrace.

Děkuji za pozornost.

Video zde: http://www.nwoo.org/2016/11/17/17-listopad-2016-praha-klarov-video/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře