Ukrajinské hnutí s názvem AllatRa je kontroverzní pro propagaci reptiliánů, jako ,,dobrých duchovních bytostí”, které údajně chtějí pomoci naší planetě. Je to naprostý opak toho, co celé roky psala alternativní média, jelikož každý kdo někdy slyšel slovo ,,reptilián” věděl, že to mají být nebezpečné hadí mimozemské bytosti se schopností fyzické proměny, přechodu mezi dimenzemi, nebo se schopností vstupovat do lidí. Po mnoho let před nimi vycházelo jedno varování za druhým.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připadá vám to přitažené za vlasy? Realita je někdy mnohem horší, než by si člověk uměl představit.

Čtěte také:

AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla

AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhaleno. Ovládání lidí pomocí manipulace. ,,Pozvěte nás jako své spasitele”, žádají Annunaki

Je mezi námi mnoho lidí, kteří popisují zkušenosti s reptiliány vtělenými do lidí, i do členů vlastní rodiny. Problikávají jim hadí oči, nebo se jim protáhne hlava z lidské na plazí. Tito lidé jsou také velice zlí. Nic podobného v minulosti (10-15 let zpátky) nebylo, žádné podobné zprávy neexistovaly. A tyto zkušenosti pocházejí od nás, z České republiky a Slovenska.

Opakovaně dostávám maily od různých osob se stejným svědectvím o plazovi v někom, koho znají. Tito lidé jsou vyděšení a bezmocně se ptají, co mají dělat.

Reptilián

AllatRa útočí na tuto základní znalost, aby přinutila lidi myslet si pravý opak a přesvědčila nás, že reptiliánská rasa je dobrá. Když se lidstvo nebude bránit a začne plazí bytosti naopak uctívat, bude pro ně snadnější se mezi námi pohybovat a realizovat své plány.

 

Pokračování článku: Je hnutí AllatRa duchovní sekta? Znepokojivé svědectví

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.