Všichni máme v životě období, kdy se cítíme skleslí a chybí nám inspirace. Kdy se cítíme chronicky unavení a zoufale potřebujeme odpočinek. Pokud to však přetrvává, může to být znamení, že je vaše duše unavená… I když každou noc spíte doporučených 8 hodin, stejně se každé ráno probouzíte s pocitem mála energie a jste bez chuti začít nový den.

Když je vaše duše unavená, je to často znamení, že žijete v nesouladu se svým záměrem. Energie vaší duše proudí uvnitř vás, a když ztratíte spojení s tímto proudem, může vaše energie slábnout.

Téměř jako by ten vnitřní plamen uvnitř vás začal skomírat. Většina z nás pocitově pozná, kdy je naše duše unavená, podle toho, jak se každý den cítíme.

Jde to zjistit i malým testem: Třete si chvíli rychle ruce o sebe, aby se mezi nimi vytvořil elektrický náboj. Po 30 vteřinách tření, od sebe ruce pomalu oddělte.

Cítíte, že z vašich rukou vychází teplo, nebo silné bzučení? Oddělujte ruce od sebe stále dál a dál, dokud mezi nimi neucítíte energii.

Pokud necítíte žádnou energii, nebo pokud se vaše ruce zastaví dříve, než se dostanou přibližně na šířku ramen, může to znamenat, že vaše energie je vyčerpaná a vaše duše je unavená.

Pokračování článku: Je vaše duše unavená? Důvody a návod, jak to napravit

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.