…..vzhledem k závažné a vyhrocující se situaci na planetě Zemi Vám vážení čtenáři prvopodstaty dávám jeden z návodů, které budou nyní následovat, jak přežít to nejhorší při výbuchu jaderné bomby. Prosím UVĚDOMTE SI že nejdokonalejší ochrana proti jakémukoliv radioaktivnímu záření, je Vaše ŠTÍTNÁ ŽLÁZA….

08:54

[wp_ad_camp_1]

Štítná žláza- ŠTÍT každého člověka je nejdokonalejší ochranou člověka, pokud ji nemá zvěrsky od „MUDR“ odoperovanou. Je to právě ta nejdokonalejší ochrana. Při výbuchu, podkud není několik metrů od Vás, pak se vypaříte a odejdete do jiné dimenze, je velice funkční, když se obejmete s jiným člověkem. Je jedno jestli muž s mužem, žena se ženou či dospělý s dítětem, zvýší to ochranou stěnu Vaší „štítné ochrany“ na dvojnásobek i více. Je to synergetický efekt. Ale pozor, kdyby sjste si mysleli, že se obejme deset lidí a má desetinásobnou ochranu, jste na omylu. Skutečně dva lidé, kteří se objímají nebo stojí těsně u sebe, mají tu nejdokonalejší možnou ochranu. Dokázáno ruskými vědci z následků Nagasaki a Hirošimy, kterou dělali po mnoha letech v Japonsku.

Je nutné si dát dopořádku co nejrychleji právě štítnou žlázu pomocí biologického jódu.

Návod je pro případ nejhorší katastrofy, pamatujte ale pro případ vystartování atomových zbraní bude EMP, který vše elektronické navždy zničí. Ti z povrchu zde nedovolí jadernou válku. Už v minulosti ji zabránili, když zdematerializovali raketu vystřelenou z US ponorky na „LOST ANGELS“ neboli Los Angeles a tím chtěli rozpoutat z důvodu útoků na US státy poprvé jadernou válku. Nepodařilo se jim to, spřátelené entity z povrchu nám pomohli a raketu proměnili v energii dematerializací. Proto buďte klidní, ale i přesto byste měli vědět co dělat…..

Zde máte návod díky jednomu čtenáři z prvopodstaty, který poskytl link na zajímavé stránky a hlavně videofilm, který Vám může určitě pomoci.

Zdroj videa a zajímavé stránky pro Vás: http://www.specnaz.cz/nezarazene/5051/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.