Pro ty, kteří auru neznají, je to energetické pole, které nás obklopuje. Všechny živé bytosti mají auru a každá aura je jiná. Někteří lidé se se schopností číst nebo vidět auru narodili. Ale to, že mezi ně nepatříte, vůbec neznamená, že se to nemůžete naučit, protože je to velmi snadné. Stačí vědět, jak na to a věřit si.

Protože jsme každý jiný, ne všichni budeme auru vidět stejně. Někteří z nás ji dokonce spíše cítí, než vidí. Zde je jednoduchý postup:

1: Najděte si místo, na kterém je poměrně hladké pozadí. Může to být místnost s bílými stěnami, nebo něco podobného. Má to být zároveň místo, kde se cítíte pohodlně a kde vás nic nerozptyluje.

2: Postavte se čelem ke zdi a natáhněte ruku před sebe. Dlaň nasměrujte k sobě a prsty mějte roztažené. Soustřeďte se zrakem na prázdno mezi dvěma prsty.

3: Dívejte se uvolněně. Spíš tupě zírejte a na nic nemyslete. Pokud mrknete, budete muset začít znovu. Po chvíli začnete vidět auru. Může se jevit jako kouř, mlha, barevný obrys, nebo světlo. Má nějakou specifickou barvu? Zapamatujte si ji.

4: Nyní budete muset určit, jakou barvu jste viděli a jak byla (či nebyla) intenzivní. Stejným způsobem se můžete dívat na aury vašich přátel.

Pokračování článku: Jednoduchý postup, jak zjistit barvu své aury a pochopit, co znamená

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.