…..bylo by vhodné si vše níže psané co nejrychleji uvědomit a podle toho jednat. Moc času nezbývá. Tak jako přistěhovalci půjdou na nás nátlakem, měli bychom my jít na naši vládu stejným způsobem. Ano, zatím sedíte doma v “ pohodlí a teploučku“. To se může během několika měsíců změnit.  Nevěřte prolhaným politikům, kteří se neustále kroutí a vykrucují jako had….

09:54

[wp_ad_camp_1]

tm: A doslova a dopísmene žerou za naše peníze.  Hádejte kdo zatím na ně dře?

nenažraný SOBOTKA

 

Jednoho dne opustí miliony lidí jižní polokouli a obsadí sever.

 

Rozhodně nepřijdou jako přátelé.

Evropu vezmou útokem, aby ji dobyli a její území zalidní svými potomky, je jedno jestli manželskými nebo nemanželskými, prohlásil v roce 1974 ve svém projevu na Valném shromáždění OSN novopečený alžírský ministerský předseda Ben Bella, hrdina v boji za nezávislost Alžírska na Francii.

V témže roce přijala Organizace islámské konference v pákistánském Lahore usnesení, které zahrnovalo plán transformace přílivu muslimských přistěhovalců do Evropy a stalo se tak obyvatelstvem s populační převahou.

Evropa se nachází ve stádiu totálního odcizení všech zúčastněných států. Nadešla vhodná chvíle k muslimské invazi.

Evropa je oslabená léty finanční a hospodářské krize, kdy po krizi je vždycky těsně před krizí, a politickou nejednotností. Vyčerpaná strachem z teroristů, zinscenované války na Ukrajině, z amerických agresí a odkrytých otřesných tajemství výslechů vězňů ve středověkém duchu, únosů a vražd. Chmurná současnost jako důsledek záměrně rozvrácených arabských států s cílem implantace americké demokracie a konzumního způsobu života.

Duševně zaostalí žvanilové zbytečného Evropského parlamentu s pohádkovými nezdaněnými platy a plodící populistické blbosti v čele s nedoučeným knihtiskařem Donaldem Tuskem, trapně žvaní o kulturní podobnosti Evropy s Blízkým východem (Kábulem, Damaškem, Káhirou, Bagdádem).

Programově ohlupují vlastní potomky a klamou je od chvíle, kdy překročí práh mateřské školky.

Hašení tohoto požáru se musí ujmout jedině Evropa. Jak se na ni ale spolehnout, když už je dnes Eurábií, vítá nepřítele a vydržuje si ho jako děvku?

Evropa se opevňuje bez ohledu na Merkelovou. Postaveny jsou ploty mezi Bulharskem a Tureckem, Maďarskem a Srbskem, Makedonií a Řeckem.

Slovinsko obsadilo na hranici s Rakouskem prázdné baráky po celnících z jugoslávských časů.

Otevřeno je ještě do Chorvatska a Albánie, zřejmě s ohledem na očekávanou „výnosnou“ turistickou sezonu.

Turecko je zatím donekonečna obletováno členy EU v čele s Německem v naději, že vytáhne Německo ze šlamastyky. V tichosti se prý připravuje reforma Dublinské dohody, která bude nově obsahovat dodatek – kam vstoupí noha běžence nejdříve, tam získá automaticky azyl. Tak se zbaví Němci prohnaně problému s nenáviděnými kvótami a všichni to dostanou befelem.

Úpadek morálky a inteligence je jen projevem současné degenerce zdravého rozumu.

Vypěstovaná zhoubná schopnost snášet příkoří, hanebnou podřízenost a servilitu povede ke konečné rezignaci.

Neexistuje nic životaschopnějšího než valící se osvobození plebejci. Nechybí jim to, co chybí nám. Vášeň!

Pohání je víra a vášnivá nenávist, pro kterou jsou připraveni zemřít. Za ploty jich čekají další miliony.   

Už nyní je jejich drzostí ponížena naše hrdost a důstojnost.

Nikdo nás neochrání. Nezachrání nás žádná armáda.

tm: poto budeme muset jednat pro naši záchranu SAMI!!!!!

Budeme poraženi. Odsunuti do jejich jeskyní a stanů a zdechneme u vyschlé studny oázy na poušti, kde i vycházející slunce je Alláhovo.

Redaktor

Tamara Dřevikovská

Tamara Dřevikovská

Zdroj (1)

 

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.