Raja přeložila video a ještě dnes bude zveřejněné po otitulkování…..

22:55 Aktualizace 07:54

A nezapomeňte: pomož a bude ti pomoženo, dej a bude ti dáno

Pro všechny, kteří mají problémy poslat peníze sami, můžete poslat na účet tadesca se vzkazem PENÍZE PRO PJAKINA. Osobně posílám 5.555,- Kč Moc všem děkuji za milou pomoc. Děkuji tm

In reply to df.

Milý df,
můžeš poslat peníze na účet tadesca, ale určitě uveď do poznámek peníze pro pjakina, jinak se v účtu nevyznám. Je milé, že také máte zájem pomoci člověku v nouzi. Veškeré originály zveřejním na tadescu. Po ofocení všem zašlu originály z banky. Je to také řešení pro ty, kteří nemají možnost to udělat sami do zahraničí.Tohle jsem odpověděl anně:

Milá anno,
ano můžeš zaslat na účet, který je uveden na stránkách tadesca. Určitě dej do poznámky peníze pro pjakina. Jinak se v tom nevyznám. Potom zveřejním kopie přeposlaných peněz na stránkách tadesca- Moc děkuji za reakce, Ti kteří to nemají možnost poslat, můžete na můj účet a já všem potom po ofocení na žádost přepošlu originál výpisu z banky…..
tm

Děkuji moc všem, kteří se výzvy zúčastní. Určitě chápete, jaké to je když rodina přijde o matku a otci zůstanou tři děti 11 roků 6 roků a 7 měsíců. Katastrofa…..
tm

 

 

Zde se dozvíte, jak udělat platbu do zahraničí:  https://tadesco.org/oznameni-pomoc-zde-mate-mozna-duvod-proc-pjakin-dlouhou-dobu-nekomentoval/

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.