Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Jestli je to pravda, tak nás očekává zajímavé dění

…..pravděpodobně se brzy ukáže, jestli mluví dotyčný pravdu….

19:54

Izraelský sionacistický režim kolabuje a führer Bush vyjednává kapitulaci.

10.11.2015 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

(obrázek: Definice pokrytectvi – pochod za mir. Netanjahu – 4000 mrtvych jen za r.2014, Sarkozy 700.000 mrtvych v Libyi, Hollande – 200.000 mrtvychvv Mali)

Podle zdrojů z CIA George Bush Sr. a jeho sionacistická frakce vyjednávají kapitulaci. Sionacistický režim Benjamina Netanjahua je také odsouzen k zániku stejně jako jejich saůdští kamarádi.

Internetem se rozlévá bouře informací a zprávy na Guttenberg Press, učinili kritické množství lidí vědomých obrovských zločinů George Bushe staršího a jeho sionacistické kohorty. Výsledkem je, že Bush ve věku 91, který řekl, že je v důchodu, a už nebude mluvit s tiskem, cítil povinnost vydat svou novou autobiografii, kde se snažil “hodit pod vlak” své nohsledy, jako jsou bývalý ministr obrany Donald Rumsfeld a bývalý vicepresident Dick Cheney, takovým způsobem, který jasně naznačuje, ze se tyto dva v podstatě snaží obvinit z výstřednich škod režimu George Bushe Jr.

http://www.theguardian.com/us-news/2015/nov/05/george-bush-sr-book-reveals-a-more-dangerous-dick-cheney-than-anyone-knew

S jeho Halloweenovym útokem na ruské dopravní letadlo, odsoudil izraelský režim také sám sebe tím, jak arogantně útočí na tři současně největsi mocnosti světa: Rusko, Čínu a Spojené státy. Podle čínských, ruských zdrojů a také Pentagonu je výsledkem jen to, že se Izrael dostal pod plnou vojenskou blokádu, která neskončí, dokud se Netanjahu a jeho kolegové váleční zločinci nepodrobí bezpodmínečné kapitulaci. Jejich takzvaná “možnost Samson”, která není o ničem jiném, než o tom, ze stahnou svet pod hladinu spolu s sebou , byla nyní neutralizována, říkají zdroje z Pentagonu.

Zdroje ze Společnosti Bilého Draka říkají, ze George Bush st. začal vyjednávat kapitulaci, protože poznal situaci zvanou šach a mat, se kterou je prave konfrontovan. Zdroj z Pentagonu zase řekli, ze Bushův vysoký poručík v Asii, Richard Armitage, napráskal Bushe, když byl vyslýchán minulý týden úředníky, kteři byli spojeni s Josephem Dunfordem, novým vrchním velitelem americké armády. Rikali, ze při výslechu Armitage přiznal, že dělal heroinove zakázky Bushovy drogove mafie. Kromě toho můžeme nyní potvrdit z jihoamerických zdrojů, ze Maurice Armitage, starosta Cali, v Columbii delal kokainove zakázky celého podniku.

Zdroje z Pentagonu také řekly, ze nová mírová dohoda v Kolumbii mezi rebely FARC a kolumbijskou vládou snížila financování drogového kartelu Sinaloa, nitky jehoz vedeni se sbihaji u Bushů, do té míry, že stovky jejich najatych goril muselo letět do Saúdské Arábie s cílem nalézt práci jako žoldáci ve válce proti Jemenu. Zdroje také říkají. že dekriminalizace drog, rozhodný krok vlády Mexika je dalším faktorem, který odřezává finanční prostředky Bushově mafii. Výsledkem je, že kampani Jeba Bushe brzy dojdou peníze. George Bush st. sám nemusí být již brzy vůbec schopen dovolit si tak masívní všudypřítomnou tělesnou stráž, kterou nutně potřebuje, aby se udržel naživu a nepověsili ho jako zrádce.

Ropná a drogová sít‘ Bushů, kterou ridi sionacisticka ISIS – proxy armády na Blízkém východě, spěje rovněž systematicky k odstranění. Zdroje z Pentagonu nam taká řekli, že s Bushem a CIA vlastněný poskok Ahmed Chalabi podlehl minulý týden infarktu, protože byl proti tajné íránské / Ruské / Pentagonu válce v Iráku, která je vedena

http://edition.cnn.com/2015/11/03/middleeast/iraq-ahmed-chalabi-death/

proti sionacisticke proxy armádě ISIS. To je odříznutí toku ropných financí kradených Bushem a jeho spojenci při ilegální invazi do Iráku. To znamená, že jejich ISIS žoldáci již nedostávají své výplaty a tak již nejsou ochotni bojovat.

Situace na Blízkém východě vně Iráku nyní přichází do určitého druhu vyvrcholení a rusko-iránský- Pentagon útok zcela mění politickou a strategickou mapu regionu.

Saúdské ropná pole v blízkosti jemenské hranice jsou nyní zaplavená jemenskými silami podporovanými Íránci, Rusy a americkou armádou.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940816000617

Výsledkem je to, že tok ropných peněz ze Středního východu do rodiny Rothschildů je taktéž odříznut.

Rothschildové reagovali na tuto situaci tím, co lze popsat jen jako sebevražedný tah, když nařídili na Halloween sestřelit ruské dopravní letadlo. Ješte ke všemu na to navázali tím, co je prakticky přiznáním se k trestnému činu tím, že slaví masakr s nechutnými karikaturami v jejich vlastním rodinném časopise Charlie Hebdo.

http://www.deccanchronicle.com/151106/world-europe/article/russia-slams-charlie-hebdo-cartoons-egypt-crash-calls-it-sacrilege

Sestřelení dopravního letadla byl zřejmě pokus potrestat Egypt kvůli příliš úzké spolupráci s Rusy, protože se zastavili turistické lety do Egypta coz zase ohrožuje 70% turistických příjmů Egypta.

https://www.rt.com/business/321127-egypt-flights-tourism-loss/

Rusko i Egypt však reagovaly tím, že jdou do Libye, kde se chystá odříznutí Rothschildovy rodiny od kradených peněz z ropy po jejich svržení režimu Muammara Kaddáfího.

Ruské zdroje poslali autorovi tento e-mail, který je stále neověřen, kde prohlašují, že Jacob Rothschild a David Rockefeller již bylo zabiti v odvetném úderu. Může to být dezinformace, protože stejný e-mail také uvádí, že v případě, ze se jeden z těchto jedinců objeví na veřejnosti, bude to podobně vypadajici člověk – dvojnik. Čas ukáže, ale v na každý pád, když bych byl Rothschild a byl zodpovědným za toto zvěrstvo, nespal bych v noci dobře.

V každém případě, Židé se konečně probouzí k tomu, že Israel je v současné době řizen sionacisty a není žádným židovským státem. Šéf největší židovské skupiny ve Spojených státech, Rabbi Rick Jacobs ze Svazu reformního judaismu, se minulý týden veřejně postavil proti hrůzným akcím Netanjahuova režimu.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/11/07/436624/Rabbi-Rick-Jacobs-Israel-Palestine-settlement-

Válečný zločinec Benyamin Netanjahu se dnes setká ve Washingtonu s tiskovým mluvčím korporatní vlády, Barackem Obamou. Bude žádat o podporu pro jeho režim, ale ta nebude k dispozici.

Zdroje z tajemné Draci rodiny říkají, že Izrael skončí jako židovská autonomní oblast uvnitř daleko větší regionální entity. Co zůstává a je třeba rozhodnout je to, co se stane na Blízkém východě jako celku. Buď se Blízký východ stane volnou muslimskou Federací skládající se ze všech států v regionu, nebo, se bude konsolidovat do sfér vlivu neo-osmanské a neo-perské říše. Na vyšší úrovni bude tato otázka probírána na setkání 100 národů na tema „globální oteplování“, která je naplánována na konec tohoto měsíce v Paříži.

http://www.thestar.com/news/world/2015/11/08/putin-to-speak-at-un-climate-change-summit-in-paris-france-says.html

Toto setkání, které bude trvat od 30. listopadu do 11. prosince bude zahrnovat představitele evropských národů, stejně jako Ruska, Spojených státu, Číny a Indie. Vzhledem k tomu, ze globální oteplování je pseudo-věda, je dobrou sázkou, že se bude hovořit o obecnějších otázkách, a o tom, jak budeme ridit tuto planetu.

Zatímco Rusko dělá velkou čistku na Blízkém východě, některé velmi zajímavé přesilovky jsou nyní prováděny také mezi Spojenými státy a Čínou. Jak jsme informovali nedávno, armáda Spojených států převzala v jedné operaci Společnost Federalních Reserv. Toto se moc nehodí Číne, který spolupracuje v koordinaci s Evropany a děla své vlastní akce směrujici k převzetí mezinárodních operací amerického dolaru.

Tento boj Titanu může být potvrzen pomocí přepravních indexu, které nelze manipulovat bankovními super-počítači. To, co vidíme, je, že Baltic Dry Index, cena za doručení zboží, klesla na rekordně nízkou hodnotu. To same se děje se “Shanghai Containerized Freight Index” , který zase ukazuje cenu expedice hotových výrobků z Číny. Dalším indexem, který je na rekordně nízké historické hodnotě je poměr zatížení na jeden kamion, což je v praxi množství zboží, které je kladeno na nákladní vozy z lodí. Všechny tyto indexy by měly být v předehře k US vánocum za normalních okolností zvýsené. Skutečnost, že jsou na rekordně nízkých hodnotách znamená, že se zastavil tok zboží z Číny do USA. Je to jen další ze způsobů, jak Číňané říkají: „už nikdy více nebudeme akceptovat vaše platby, už ne.“

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-06/its-official-baltic-dry-index-has-crashed-its-lowest-november-level-history

Rusové řekli Číňanům, aby se neobávali o to, že by někdo odřízl tok jejich ropy ze Středního východu. Skutečnost, že Pentagon stáhl svou poslední letadlovou loď ze Středního východu před měsíci nám dává jasně najevo, že již nejedou ve svém podnikání odstřihávání ropy různych zemi ve prospěch chazarské mafie.

Nicméně, americké námořnictvo minulý týden vypustilo prázdnouraketu Trident schopnou nést nukleární hlavici od pobřeží Los Angeles směrem k Rusku a Číně. Zpráva se zdá být jasná, „jsme připraveni přejít na balistické rakety, když budeme muset.“ To je tzv. koňský handl na nejvyšší úrovni.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka začínáme, na poněkud více esoterické úrovni, vidět něco, co se zdá být rukou tajemné Dračí rodiny. Čínský premiér Li Keqiang a President Xi Jinping navštívili oba britskou královnu Elizabeth v poslední době, kde byly ukazovány dokumenty Dračí rodiny. Vytvoření těchto dokumentů bylo uspořádáno pobočkou rodiny Draka z jihovýchodní Asie na tajné schůzce v Singapuru. Tito fungují jako prostředníci mezi královskými rodinami v Evropě, královskými rodinami z Asie, Společností Bílého Draka, čínskou komunistickou stranou a Pentagonem.

Viditelným výsledkem minulého týdne byla první schůzka po 66 letech mezi hlavami států Tchaj-wanu a Číny. Po této schůzce byl Tchaj-wan odměněn za své působení v roli prostředníka mezi asijskými a evropskými královskými rodinami pozváním, aby se připojil k čínské Asijské investiční a Infrastrukturní bance.

Skryté téma za všemi těmito výše popsanými událostmi je, že lidstvo se probouzí k tomu, že psychologický proces rozhodování o budoucích procesech vývoje byl ukraden gangstery. Lidstvo nyní přichází s procesy které umožní všem lidem, aby si vybrali, jakou budoucnost chcejí vytvořit. To je to oč jde na všech těchto vrcholných schůzkách a intrikách. Babylonské dluhové otroctví končí, a svoboda se blíží.

Zdroj a komentáře v angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře