Milí čtenáři, našla jsem úžasného člověka z Chorvatska, který léčí lidi pouhým pohledem a je známý po celém světě. Je s podivem, že o něm v Čechách moc nevíme. Velmi mě to zaujalo. Říkají mu Braco a své léčení často nabízí lidem zdarma. Údajně jeho léčení funguje i ze záznamu a na youtube je jeho pětiminutové působení, takže si ho každý může pustit.

Videoléčení jsem zkoukla celé a sledovala jsem, jak na to budu reagovat. Neměla jsem na sobě v tu chvíli žádnou ochrannou pomůcku, zkoušela jsem to schválně naostro. Je to pro mě velice milé překvapení, ale Braco opravdu vyzařuje vysoce konstruktivní energii, která skutečně prochází i přes video.
Když jsem si to pustila, udělalo se mi teplo v obou očích a začala mi příjemně vibrovat páteř. Něco jako když držím silný křišťál, nebo stojím bosky u stromu. Duševně mi bylo dobře, byla jsem uvolněná a v noci jsem dobře spala bez přerušení. Měla jsem klidné sny a ráno jsem se probudila hezky odpočatá. Poté jsem se rozhodla, že pro vás něco o Bracovi přeložím a video vám dám zkouknout také, když už ho mám vyzkoušené.
Musím si všeobecně dávat pozor na to co kde otvírám a na co se dívám, protože se mi dělá blbě i z konkrétních webových stránek, nebo z mailů. Braco však prošel na výbornou, takže pokud vás článek zaujme, nemějte obavu a jeho léčení si pusťte, je bezpečné a konstruktivní.
.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG –  Josip Grbavac z Chorvatska léčí pouhým pohledem – Můžete si to zkusit také!

.
.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.