Jste čarodějka? Tuto otázku bývá někdy těžké zodpovědět. Co definuje přirozenou čarodějku, tedy osobu s vrozenými paranormálními a mimosmyslovými schopnosti, od čarodějky, která si některé schopnosti otevřela a natrénovala svou pílí v průběhu života? ,,Čarodějka” může být muž i žena. Podívejme se dnes na nejdůležitější vlastnosti, podle kterých poznáte, že patříte mezi jedince obdařené mimosmyslovými schopnostmi.

1. Slyšeli jste „volání“

To je pravděpodobně nejdůležitější ze všech znamení, o kterých se dnes budeme bavit. Jakmile ho uslyšíte, je nemožné na to zapomenout. I když se můžete vždy otočit zády ke své skutečné podstatě a budete se držet materialistického stylu života, vždy budete vědět, kdo jste ve skutečnosti.

„Volání“ je zjevení. Je to okamžik naprosté duchovní jasnosti, když si hluboce uvědomíte, že jste spirituální bytost, a intenzivně prožijeme svou pravou povahu.
K tomu obvykle dochází spontánně, v době intenzivní úzkosti, zoufalé potřeby pomoci, smutku nebo potíží.

,,Volání” však lze slyšet už ve velmi mladém věku, nebo když uzraje ten správný čas. Někdy je to vize, jistý pocit, že jste ,,kouzelná bytost”, nebo máte sen o někom, kdo vám odhalí pravdu. Nebo se ten někdo může objevit fyzicky přímo ve vašem životě.

Jindy je to skutečný paranormální zážitek, kdy se vyskytnou nadpřirozené jevy, nebo dojde k interakci s duchy různého původu.
Pokud jste to zažili, nemáte problém si na to vzpomenout. Víte naprosto jistě, že to máte v sobě, že to přišlo a dokážete si to vybavit, protož eto bylo tak obrovsky intenzivní!

Takže… už jste slyšeli volání? Dobře. Tak pojďme dál.

 

Pokračování článku: Jsem čarodějka? Výrazné projevy, podle kterých to poznáte

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.