Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť
  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

 • Jsou mezi námi
  Jsou mezi námi

  Jsou mezi námi

 • Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?
  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

 • Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením
  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

Kdo jsi, když se stydíš říct, že chceš bílou vlast? Proč muslimové nebo černoši neplivou na vlastní rasu, ale běloši plivou na vlastní soukmenovce a nadávají jim do rasistů? Goyos dostali do své genetické výbavy sebedestrukční mechanismus, měli byste o něm vědět!

Kdo jsi, když se stydíš říct, že chceš bílou vlast? Proč muslimové nebo černoši neplivou na vlastní rasu, ale běloši plivou na vlastní soukmenovce a nadávají jim do rasistů? Goyos dostali do své genetické výbavy sebedestrukční mechanismus, měli byste o něm vědět!

[wp_ad_camp_1]

Bílá rasa je výjimečná. Ne, toto není citace z nějaké německé propagandistické knihy ze 30. let minulého století, to je faktické a v důsledku smutné konstatování podložené historií. Bílý muž dovedl civilizaci k vědecko-technickému pokroku, dokázal opustit povrch planety a dostat se do vesmíru, ovládl jadernou technologii, překonal rychlost zvuku, naučil se létat atd. Bílý muž ovšem toto všechno dokázal pouze za posledních zhruba 150 let. Jenže najednou se něco stalo. Má to souvislost s koncem kosmického programu Apollo, když Američané museli skončit a zničit veškerou dokumentaci k raketovým motorům, veškeré technické nákresy, záznamy Wernera von Brauna a americký kosmický program byl omezen pouze na nízkou oběžnou dráhu okolo planety Země a na nepilotované lety sond k dalším tělesům sluneční soustavy. Jaký to úpadek kosmonautiky. Jenže tento moment odstartoval mnohem hrozivější procesy na planetě Zemi.

Bílí se mlátí mezi sebou kvůli právům černých. Autodestrukční sekvence DNA bílé rasy. Něco takového nedělá žádný jiný živočišný druh.

Přesně se skončením projektu Apollo se začaly v USA projevovat procesy na podporu a legitimizaci LGBT skupin. Došlo ke zrušení vojenského draftu, americká armáda se profesionalizovala. Cílem byla implementace homosexuality do americké společnosti a její rozvrat. Ale k tomu se ještě dostaneme. Právě v této době se nejen v USA začínají formovat neziskové organizace, think-tanky a myšlenkové trusty, které jsou prostoupeny liberalismem, feminismem a multikulturalismem. I když mnoho lidí přičítá tyto procesy éře 60. let a Martina Luthera Kinga, ve skutečnosti počátek těchto procesů přichází v roce 1973, krátce po skončení posledního letu Apollo 17. Oficiální důvody konce projektu Apollo jsou směsí technických, rozpočtových a projektových důvodů, především potom oficiální stanovisko NASA, že se chce věnovat jiným směrům průzkumu kosmu. V bývalém Sovětském svazu vyvolal tento krok obrovské obavy, protože vzápětí po Američanech totiž ÚV KSSS rozhodl v dubnu 1974, že ukončuje veškeré snahy o vyslání posádky na povrch Měsíce.

[wp_ad_camp_1]

Proces autodestrukce bílé rasy začal v roce 1974

Sovětský svaz měl v té době v projektovém programu plány na největší a nejsilnější raketu, později nazvanou Energia, se kterou mohl Sovětský svaz bez problému měsíční program zahájit. Namísto toho byl program Energia ukončen dříve, než vůbec začal, a to vzápětí po skončení amerického programu Apollo. Ovšem projekt Energia byl nakonec počátkem 80. let obnoven, protože raketa byla potřebná k vynesení raketoplánu Buran. Nicméně dodnes nikdo nezná důvody, proč Sovětský svaz ihned po konci projektu Apollo zrušil vzápětí i své vlastní snahy o dosažení měsíce.  Stejně jako NASA, i sovětský vesmírný program se soustředil po roce 1974 už jenom a pouze na pilotované lety na nízkou oběžnou dráhu země a na lety sond. Proč Američané po více jak 40 letech musí kupovat od Rusů raketové motory na kapalné palivo, když ještě počátkem 70. let disponovali nejsilnějšími raketovými motory Wernera von Brauna pro rakety Saturn V pro měsíční program?

Bílá rodina protestuje v Baltimore, že jiná skupina bílých chce pro bílou rasu stejná práva, např. právo na svobodu projevu, právo na zachování historických památníků a vlastní historie. Nazývají je za to fašisty. A používají i své děti. “Další dítě proti fašismu”, aniž by tušili, co to fašismus je.

Otázek ovšem přibývalo. Sovětům někdo nebo něco ničilo sondy vysílané k Marsu. Nejznámější je tzv. Phobos incident [1] z března 1989. Sovětská akademie věd v létě roku 1988 vyslala k Marsu dvě sondy, Phobos 1 a Phobos 2, které měly zdokumentovat dva marsovské měsíce Phobos a Deimos (latinsky “Strach” a “Hrůza”). Ve skutečnosti nejde ani tak o měsíce, jako spíš o asteroidy nebo asteroidální tělesa, které zachytila gravitace Marsu a staly se tak oběžnými satelity. Obě dvě tělesa jsou poněkud záhadná, může jít o zbytky masivního asteroidu, který zničil život a atmosféru na povrchu Marsu a způsobil mohutnou jizvu na jeho povrchu, tzv. kaňon Valles Marineris a stejně tak akademii věd zajímal povrch těchto těles. Přestože šlo o projekt sovětské akademie věd, sondy a jejich řízení mělo na starosti vrchní velení sovětských kosmických sil a jejich operační náplň byla utajená.

[wp_ad_camp_1]

Sovětský svaz dostal v roce 1989 u měsíce Marsu důrazný vzkaz od Syndikátu

Phobos 1 byl vinou chybného řízení ztracen už na cestě k Marsu, takže do cíle nakonec dorazil jen Phobos 2. V lednu 1989 sonda Phobos 2 byla navedena na oběžnou dráhu Marsu a jejím cílem bylo přiblížení a srovnání letové dráhy s měsícem Phobos. Vzápětí po zaparkování sondy v blízkosti měsíce došlo k přerušení komunikace s řízením letu na Zemi. Co se stalo, je dodnes záhadou. Jenže sonda Phobos 2 vyslala několik sekund před ztrátou komunikace dva děsivé snímky, které vrchní velení Sovětského svazu nařídilo utajit. Snímky se nakonec dostaly v roce 1991 na veřejnost, sovětská akademie věd uspořádala tiskovku a odhalila několik šokujících fotografií. Zachycují neznámý doutníkový objekt, který vrhá stín na povrch Marsu, stejně tak další snímek ukazuje velmi dlouhý a úzký objekt, který míří k měsíci Phobos. Zajímavé je, že Wikipedia smazala veškeré informace o této tiskové konferenci a pravidelně je maže, pokud informace chce někdo doplnit. Incident Phobos 2 je součástí odpovědi na to, proč Američané museli skončit s projektem Apollo a proč i Sověti udělali ve vztahu k Měsíci stejný krok.

Sovětská akademie věd na tiskové konferenci v roce 1991 ukazuje odtajněné materiály. Poslední fotografie sondy Phobos 2 několik sekund před ztrátou komunikace.

Lidstvo se nesmí dále technologicky rozvíjet, nebo bude zničeno. Vzkaz Syndikátu směrem ke správcům planety, progos (židům). Proto všechny procesy po roce 1974 vedou k degeneraci, debilizaci, regresi, simplifikaci a genetickému úpadku bílé rasy. Záměrně neříkám lidstva. Bílá rasa je pracovní rasa.Genom DNA bílého člověka je zušlechtěn, především sekvence DNA ovlivňující abstraktní myšlení, matematiku a myšlenkové projekce. Proto věhlasní malíři, umělci, hudební skladatelé a sochaři byli všechno pouze běloši, ne černoši, ani Asiaté, protože nemají v DNA tyto sekvence pro abstraktní myšlení.

[wp_ad_camp_1]

Bílý člověk je naprogramován tak, aby důsledně následoval systém hierarchického řízení a aby byl snadno ovladatelný se smyslem pro pevný řád. Jenže žádná jiná rasa na planetě nemá v sobě sebedestrukční mechanismus. Všimněte si, že všechny nejhroznější války lidstva probíhaly mezi bílými lidmi. Bílý člověk má v genetickém kódu DNA zabudovaný sebedestrukční mechanismus, který se projevuje tím, že člověk je ochoten za cizí chyby nést následky. Žádná jiná rasa nemá tak vysokou úroveň sebevražd, jako právě bílá rasa. Žádná jiná rasa nedisponuje tak vysokým rozsahem vzdělání a tak obrovskou potřebou příjmu informací. Žádná jiná rasa nemá tak vysoký podíl obětování času pro práci na úkor rodiny a svých potomků. Rasa goyos, otroků.

Bílá rasa byla zušlechtěna pokročilou DNA manipulací, odlišuje se od všech ras na Zemi a projevy chování, zejména ve vztahu k reakcím na hrozby vlastního zničení

Určitě jste si všimli, jak v Charlottesville v USA během demonstrací bílí lidé skandovali proti jiným bílým lidem, kteří prosazují právo na životní prostor pro bílého člověka. Když běloch dnes řekne, že chce okolo sebe bílé lidi a okolo svých dětí bílé děti, je okamžitě označen za rasistu. Když černoch řekne bělochovi, co pohledává v černošské čtvrti, ať vypadne, není to rasismus. Když do vás začnou strkat v muslimské čtvrti, že jste běloch, že tam nemáte co dělat, není to rasismus. Když přijedou muslimští migranti do Evropy a po určité době obsadí čtvrť a vyženou místní Němce se slovy, ať táhnou pryč, tak to není rasismus. Když to udělá běloch, bude mít štěstí, když ho stát nezavře do kriminálu. Otázka proto zní: Kde se bere bělošská autogenocida? Jak to, že běloši protestují proti jiným bělochům? Proč neprotestují černoši proti černochům, kteří ve svých rapových písních šíří rasismus proti bílým? Proč muslimové neprotestují proti muslimům?

Druhá fotografie sondy Phobos 2 ukazuje záběr na podivný obrovský stín vržený z vesmíru na povrch Marsu přibližně 72 sekund před ztrátou komunikace.

Odpověď je v DNA bílého člověka. Jde o program na 5. prioritě řízení. Možná jste už slyšeli o toxoplasmě. To je jeden z nástrojů řízení, ale v tomto případě jde o něco jiného. Bílý člověk byl naprogramován Syndikátem jako otrok. Jdi do práce. Jdeš. Pracuj tam. Pracuješ. Pracuj za směšnou mzdu. Pracuješ. Protože si vyděláš málo, běž si půjčit. Jdeš. Splácej splátky. Splácíš. Kupuj. Kupuješ. Spotřebovávej. Spotřebováváš. Zadlužuj se. Zadlužuješ se. Když ti někdo činí příkoří, mlč. Mlčíš. Nezpochybňuj zákony elit. Nezpochybňuješ. Věř médiím. Věříš. Bez práce nejsou koláče. Věříš tomu. Dluhy se musí platit, i kdybys měl být bezdomovcem. Věříš tomu.

[wp_ad_camp_1]

Proč se bílí lidé chovají tak divně a nelogicky ve vztahu ke svým právům, své rase, autoritám a hrozbám, na rozdíl od muslimů nebo černochů?

A teď se podívejte na černou a muslimskou rasu. Jdi do práce. Nejde. Pracuj tam. Nešel do práce. Pracuj za směšnou mzdu. Nepracuje, bere dávky. Běž si půjčit. Není třeba, dostane vše grátis nebo skrze sociálku. Kupuj. Jak kdy, většinou si to vezme, když to chce. Spotřebovávej. To ano, to dělá. Zadlužuje se. To ano. Když ti někdo činí příkoří, mlč. No, to ani náhodou, jak se někdo dotkne černocha nebo muslima, hoří ulice. Nezpochybňuj zákony elit. Jedinou elitou je korán. A ten si vysvětlí každý po svém. Věř médiím. Muslim věří imámovi. Černoch své mámě. Bez práce nejsou koláče. To platí jenom pro gojímy. Dluhy se musí platit, i kdybys měl být bezdomovcem. Migranti, muslimové, černoši dluhy neřeší. Když běloch nepracuje, je z něho bezdomovec. Když migrant nepracuje, dostane v ČR měsíční plat 21.000 Kč měsíčně.

Zvětšený záběr poslední fotografie sovětské sondy Phobos 2. Podlouhlý doutníkový objekt míří k měsíci Phobos. Objekt vrhl na povrch Marsu obrovský stín, viz. předchozí fotografie. Phobos měsíc měří 22 km, takže dlouhý objekt musel mít minimálně 24 km na délku, ale pozor, záleží na perspektivě. Vzhledem k obrovskému stínu vrženému objektem na povrchu Marsu se těleso nacházelo daleko za měsícem Phobos. Dlouhý objekt tak ve skutečnosti musel mít stovky kilometrů délky.

A teď se zeptám. Proč nehoří ulice? Proč běloši nevyjdou do ulic a nepožadují stejné benefity jako muslimové, migranti, černoši? Proč nehoří města v ČR, když stát lidem, kteří pracují v potu tváře, zakázal kouřit v hospodách, to jediné potěšení, co měli? Dovedete si představit, co by provedli muslimové nebo černoši, kdyby jim zakázali v jejich ghettech kouřit v jejich ethno klubech? Proč bílý člověk uvažuje jako otrok, chová se jako otrok, žije jako otrok, myslí jako otrok? Protože Syndikát má s bílým člověkem plán, roli. Pokud ale překročí hranice, přijde zásah zvenčí. Viz. konec projektu Apollo, viz. Phobos incident. Vzhledem k chemickým polutantům ale dochází k poruchám DNA u bílých lidí. Jde o poruchy chování, poruchy programu DNA.

[wp_ad_camp_1]

Bílý muž vybudoval moderní civilizaci v roli otroka, nyní ale degeneruje a vede sám sebe k zániku. Stále více lidí si toho všímá. Proč se to děje?

Výsledkem jsou osoby, lidé, kteří tzv. prozírají systém řízení progos a Syndikátu. Je to chyba řízení na 5. (biologické) prioritě. Lidé si pokládají otázky, proč tolik věci okolo nich ve vztahu k jednání bílých lidí a bílé rasy nedává smysl. Proč běloši jdou proti sobě, proč bojují proti sobě, proč plivou na vlastní rasu. Každý živočišný druh chrání sám sebe. Viděli jste vlka, že by měl deprese kvůli tomu, že sežral ovci?Nebo že by tygři protestovali proti jiným tygrům, že nejsou vegetariáni a žerou maso? Viděli jste někde, že by černoši svolali demonstraci proti tomu, že 2Pac gangsta rapper jel texty proti bílému odpadu a propagoval rasismus? Jak to, že hudební služba Spotify včera oznámila [2], že odstranila hudební alba neonacistických skupin, vyzývajících k rasismu, ale černošské rappery, jejichž texty písní jsou prostoupené rasismem proti bílým, Spotify ve své službě ponechává? Diskriminace bílého muže. Kálí snad ptáci do vlastního hnízda? Na vlastní potomky? Bojují vlaštovky za práva koček, které je žerou? Ale proč tedy bílí lidé demonstrují za migranty, muslimy, kteří je dodávkami přejíždí a zabíjí v Evropě? Proč bílé Němky skandovaly za přijímání migrantů, i když je muslimové znásilňují?

Zpráva o odtajnění fotografií z Phobosu 2 v americkém tisku.

Bílá rasa je postupně naprogramována ke svému vlastnímu zničení. Autogenocidě. Nesmíme na Měsíc, ani do blízkosti jistých měsíců Marsu. Bezpečný průchod mají jen projekty a lety, které garantuje Syndikát a jeho marionety na Zemi. Po roce 1974 začal proces degenerace bílé rasy, programování na biologické a chemické úrovni. Tam, kde bílý muž dříve zvedal zbraň za svá práva, vyrážel do ulic, protestoval, tam dnes zůstalo jenom syčení a držení huby a kroku. Evropa a Severní Amerika bílého muže se rozpadá a nikdo nemá sílu, až na výjimky, postavit se silou na odpor. Každý se bojí říct, že bílý muž potřebuje bílou Evropu a bílé obyvatelstvo, bílé děti. Ne kvůli rasismu, své nadřazenosti, ale kvůli svému přežití v konkurenci s ostatními rasami, které si také úzkostlivě chrání svoji rasu, ale plus k tomu obsazují prostor a území bílého muže. Kradou mu ho! A bílý muž se nebrání, dokonce jim v tom pomáhá. Proto je třeba říct: Ne barevným cizincům, ne barevné inkluzi ve školách, ne barevnému multikulti, ne homoagendě, ne zániku tradiční rodiny. Bílý muž vybudoval civilizaci. Jako otrok se však nikdy nezbavil své DNA. Ta se dnes aktivuje a sebedestrukční mechanismus je započat. Všude to vidíte okolo sebe.

[wp_ad_camp_1]

Pohled za zrcadlo vlastní rasy

Tento text popisuje informace z Kapitoly I a II Syndikátu. V této chvíli maximum toho, co mohu pustit ven. Základy informací máte před sebou a musíte nad nimi přemýšlet a pochopit je. Podívejte se do zrcadla, hluboce, na 3 minuty a potom si projděte svůj život zpětně. Kolik rozhodnutí v životě bylo svobodných a dobrovolných? Kolika lidem jste řekli, že chcete bílou Evropu? Kolika lidem jste řekli, že se cítíte jako otrok? Kolika lidem jste odhalili, že být hrdý na svoji rasu není součástí extrémismu, ale otázka přežití rasy? Proč vám říkají, že chtít školu jen pro bílé děti je rasismus?

Německý antifašista, výsledek autodestrukce bílé rasy v Německu.

Proč do blízkosti vašich dětí instalují cikány, muslimy a další etnika? Proč se bojíte o svoji budoucnost, když platíte daně? Proč se nebouříte, když ministr oznámí, že v budoucnu důchodci místo důchodu budou sekat trávu? Jaký smysl má práce, která vás neosvobodí, pouze vám umožní přežít do další výplaty? Proč migranti a muslimové mají výhody, ale bílý člověk končí dokonce pod mostem jako bezdomovec? Tak končili ve starém Římě… otroci, kterých se majitel zbavil kvůli jejich nemoci. Už totiž nemohli pracovat… O těchto věcech přemýšlejte. Postupně přijde čas na další informace, které rád uveřejním.

[wp_ad_camp_1]

O tématu pádu bílého muže a nastartovaného autodestrukčního DNA protokolu bílé rasy, o událostech v Charlottesville a o teroristickém útoku v Barceloně budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu.

 

zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
11 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře