Ve všech dobách existují zvěsti o bájných tvorech, kteří jsou okouzlující a inpirují naši představivost. Například posvátný Fénix, víly a samozřejmě Mořské víly. Stále více lidí se domnívá, že Mořské víly jsou skutečné, na rozdíl od jiných legendárních tvorů. Průzkumy veřejného mínění vždy ukazují pozoruhodné procento lidí, kteří věří v existenci Mořských panen – téměř 70%! Takže, jsou Mořské panny skutečné?

[wp_ad_camp_2]

Jsou Mořské panny reálné? – JO!
Když slyšíme o Mořských vílách, okamžitě v mysli cestujeme do rozlehlých moří a tajemství, která jsou zde skrytá. Pravdou je, že bylo prozkoumáno pouze malé procento oceánů. Někteří věří, že je to méně než 5%. A co dalších 95%? – Ale to samo o sobě ještě není žádný důkaz. Přesto bychom si měli uvědomit, že moře jsou obrovská a stále ještě nevydala všechna svá tajemství. I v moderní době stále objevujeme nové živočišné druhy, včetně těch, o kterých jsme si mysleli, že již dávno vymřeli. A hle, najednou se ukáže, že stále žijí, akorát v hloubkách, kde je nelze snadno spatřit. Může se to samé dít s mořskými vílami? Je to tvor, který skutečně existuje, žije, ale dobře se před námi schovává?

Jeskynní malby s mořskými vílami
Opravdu se naši předkové znali s mořskými pannami? To je dost možné! Existuje totiž mnoho starověkých textů a uměleckých děl zobrazujících nebo popisujících mořské lidi. Pocházejí z různých částí světa, jako je starověké Řecko, Mezopotámie, Japonsko. Ukazuje se, že všichni popisují Mořské panny velmi podobným způsobem! To přece nemůže být náhoda.

Obrázky, které vidíte, jsou fotografie jeskyně v Egyptě. Je plná maleb mořských víl.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – Jsou Mořské víly skutečné? – Rychlá odpověď: ANO!

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.