;

…..podobné výroky už asi nikoho nepřekvapí. Lidé si mají zvyknout na následky nebezpečné politické vtíravosti podpindosníků pod taktovkou EU….

08:54

Jsou normální? Rakouské vnitro přiznává: Ano, staráme se o džihádisty a platí se jim azyl

Ilustrace

Na parlamentní dotaz rakouské protiimigrační strany Svobodných FPÖ, přiznal rakouský ministr vnitra W. Sobotka barvu. Ano, v Rakousku máme džihádisty a jsou jim vypláceny azylové dávky, vyplývá z ministerského dopisu. Konkrétně: 114 teroristických bojovníků ve Vídni požívá kurately rakouského ministerstva vnitra, včetně azylových dávek 837,76€ měsíčně plus volné jízdenky MHD, vstupy na kulturní akce apod. To prostě zůstává rozum stát…
Předseda FPÖ, Heinz- Christian Strache, která chovala neblahou předtuchu, že tomu za zády veřejnosti tak je, požaduje okamžitě odsun těchto džihádistů ze země. Z hlediska bezpečnosti ČR, při dnešních otevřených hranicích, je to minimálně na předvolání si rakouského velvyslance na kobereček do Černínského paláce. A vzhledem k tomu, že se jedná o věc nebezpečnější než Temelín, lze předpokládat, že lidskoprávní a další aktivisté jsou už na hranicích. Nebo ne..?

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.