…..podobné výroky už asi nikoho nepřekvapí. Lidé si mají zvyknout na následky nebezpečné politické vtíravosti podpindosníků pod taktovkou EU….

08:54

Jsou normální? Rakouské vnitro přiznává: Ano, staráme se o džihádisty a platí se jim azyl

Ilustrace

Na parlamentní dotaz rakouské protiimigrační strany Svobodných FPÖ, přiznal rakouský ministr vnitra W. Sobotka barvu. Ano, v Rakousku máme džihádisty a jsou jim vypláceny azylové dávky, vyplývá z ministerského dopisu. Konkrétně: 114 teroristických bojovníků ve Vídni požívá kurately rakouského ministerstva vnitra, včetně azylových dávek 837,76€ měsíčně plus volné jízdenky MHD, vstupy na kulturní akce apod. To prostě zůstává rozum stát…
Předseda FPÖ, Heinz- Christian Strache, která chovala neblahou předtuchu, že tomu za zády veřejnosti tak je, požaduje okamžitě odsun těchto džihádistů ze země. Z hlediska bezpečnosti ČR, při dnešních otevřených hranicích, je to minimálně na předvolání si rakouského velvyslance na kobereček do Černínského paláce. A vzhledem k tomu, že se jedná o věc nebezpečnější než Temelín, lze předpokládat, že lidskoprávní a další aktivisté jsou už na hranicích. Nebo ne..?

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.