Hvězdným duším se říká také „Hvězdná semínka“, nebo „Starseeds“.

Máte někdy pocit, že jste sem přišli z jiné planety? Možná, že tušíte správně. Hvězdné duše pocházejí z jiných planet, slunečních soustav, nebo jiných galaxií. Jsou to vysoce rozvinuté duše, které byly poslány na Zemi, aby pomohly přinést nové znalosti, moudrost a pomohly pozvednout vědomí celé planety.

Protože pocházejí z jiného světa, mají Hvězdné duše velmi odlišné vibrace, které jim umožňují přístup k určitým vědomostem, které nejsou z tohoto světa. Obvykle obsahují vodítka ke způsobům, jak rozvíjet planetu a vymýšlet nové technologie.

Hvězdné duše v podstatě vědí, že Země není jejich pravým domovem. To v nich může vyvolávat pocity nepatřičnosti, nebo osamělosti. Často uvádějí, že se jim opakovaně zdají sny o únosech mimozemšťany, o setkání s mimozemšťany nebo o tom, že byli vysazeni na Zemi z nějaké vesmírné lodi.

Mnohá politická a společenská pravidla mohou Hvězdným duším připadat zbytečná nebo iracionální. Často si razí vlastní cestu, nebo najdou nový způsob, jak něco dělat.

Hvězdné duše jsou mimořádně intuitivní, empatické a mají mimosmyslové dary. Jsou velmi citlivé na svět kolem sebe, mohou se zajímat o cestování v čase, vesmír a mimozemský život.

Co se týče jejich vzhledu, Hvězdné duše, neboli Starseeds, mají velké oči, dlouhé krky a andělsky krásné tváře.

Pokračování článku: Jste hvězdná duše? Jak se to pozná?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.