Existuje spousta diskusí o duchovních darech a o lidech, kteří tvrdí, že jich mají celou řadu. Ačkoli každý má obvykle alespoň jeden duchovní dar, někteří lidé jsou tomu blíže, než ostatní. To jsou ti, kteří nás nikdy nepřestanou ohromovat tím, co všechno dokážou.

[wp_ad_camp_2]

Lidé, kteří dělají s magií, naučili se kouzlit nebo provádět rituály, nemusí být duchovně nadaní
Ne všichni lidé, kteří mají skutečné duchovní nadání, se rozhodnou své dary využívat a rozvíjet. Mnozí se rozhodli ignorovat své dary. Většinou proto, že jim nerozumí, nemají se koho zeptat, s kým se poradit, nevěří si a mají z toho strach. Mnohdy hraje svou roli i neochota a pohodlnost.
Plné ponoření se do svých duchovních darů totiž vyžaduje od člověka oběti, přizpůsobení se jinému životnímu stylu. Nedá se žít stejně jako ostatní, když nejste jako ostatní. Navíc je potřeba mít v sobě velkou dávku odvahy, sebedůvěry, intuice a odhodlání, protože se na své cestě potkáte nejenom s dobrem, ale i se zlem. A to zlo má i podobu lidí, kteří si na vás ukazují, pomlouvají, závidí, nevěří, nebo se vás vyloženě bojí. A to málokdo unese, člověk na to musí mít silnou osobnost… Zkrátka kdo se bojí, nesmí do lesa.
Pak jsou ale i taková nadání, že člověk nemá na výběr. Je to natolik silně v něm, že se to nedá uspat, oddělit, ani ignorovat.

[wp_ad_camp_2]

A naopak lidé, které zajímá magie, zkouší kouzlit a učí se například vykládat karty, vůbec nemusí mít vrozené duchovní dary. Někteří z nich se tyto dovednosti doslova učí z různých zdrojů, od jiných lidí a rozvíjejí to během aktuálního života.
Většinou je u nich problém v tom, že bez skutečného duchovního nadání je velmi omezená jejich rozlišovací schopnost, takže se z nich většinou stávají černí mágové (někdy záměrně a někdy o tom sami nevědí, myslí si že dělají dobro), chytají se různých destruktivních udiček typu reiki, tantra, shamballa, kabala a nadělají tak ve světě víc zla, než dobra. Je to problém, kterému se bez duchovního daru těžko čelí, proto tito lidé musí velice pečlivě vybírat, aby neublížili sobě, ani nikomu jinému. K tomu je však zapotřebí pokora a to je též vzácné zboží. Většinou se poznají podle dlouhého seznamu navštívených esoterických kurzů, protože tam hledají právě to co jim chybí, ale velice po tom touží.
Není špatné rozvíjet se duchovně, pokud pro to nemáte nadání a přitom vás to moc zajímá. – Běžte za svým snem! Je však potřeba volit velice pečlivě vaše zdroje a nikdy za žádných okolností nesmíte zahazovat svůj selský rozum, protože i éterické jevy se řídí zákonitostmi, kterým lze porozumět a lze si je poskládat dohromady. Když to budete dělat správně, postupem času se pravděpodobně dopracujete k určitému pootevření třetího oka a aktivace nadsmyslových schopností, protože tyto schopnosti sílí postupným tréninkem a častým stimulem. Je možné probudit to co zatím spí, ale nebude to zadarmo.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: https://aluska.org/jste-od-narozeni-duchovne-nadani-8-silnych-projevu/

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.