Když spíme, jsme mnohem citlivější na energetické změny a bytosti, které se kolem nás pohybují. Naše logika se vypne, odpoutáme se od hmotného světa a vstoupíme do světa astrálního a snového. Naše mimosmyslové vnímání se zostří.

[wp_ad_camp_2]

Starověcí Egypťané věřili, že naše tělo má v sobě několik smrtelných a nesmrtelných těl. Jedno z těchto těl se jmenuje ,,Ba”. Ačkoli se často překládá jako duše, není to celá pravda.

Ba byl zobrazován jako pták s hlavou člověka. Ba byl připoután k tělu, ale propuštěn po smrti, nebo během spánku.

Egyptští mágové a čarodějové používali své Ba k cestování mezi světy a komunikaci s duchy, nebo při praktikování rituálů. Vše, co Ba vidí nebo zažije, se překládá do pocitů.

Zdá se, že egyptské tělo ,,Ba” bylo jiné jméno pro astrální tělo, které se během spánku odpoutává od fyzického těla a cestuje po vesmíru.

Existuje mnoho projevů, podle kterých poznáme, že jsme napadání během spánku. Zde jsou některé z nich:

Neustálé noční můry, obvykle zahrnující stejné postavy

Noční můry jsou považovány za aurický otisk destruktivních myšlenek a energií. Naše brilantní vědomí dokáže „překládat“ tyto otisky do duchovních poselství během spánku. Tento mechanismus se nazývá snění.

[wp_ad_camp_2]

Vaše Aura je vaše energetická matice. Duchové jsou energie a mohou interagovat s vaším silovým polem a vytvářet tak změny ve vašem energetickém systému. Duchové však nemohou snadno ,,hacknout” nebo obejít váš ochranný energetický systém, protože je velmi pokročilý a odolný.

Kontakt s nepříjemným duchem je „uložen“ v archivu naší mysli a čeká, až se v režimu spánku „přehraje“ a podvědomě zpracuje. Naše vědomí u toho používá symboly a různé archetypy, k „překladu“ této zkušenosti. Jinými slovy, používáme symboly k vyjádření energie.

Noční můry, které  se opakují v rámci stejných vzorců (zahrnují stejné bytosti nebo lidi, imaginární či existující) jsou obvykle znamením, že jsme něčím napadeni.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Jste napadáni ve spánku?

.

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.