Existuje mnoho druhů mimosmyslových schopností. Jasnovidectví znamená schopnost vnímání dějů, které probíhají za hranicí hmotného světa, schopnost přijímat obrazy a zprávy třetím okem. V angličtině se tomu říká Clairvoyance. Toto slovo pochází z francouzského „clair“ a „voir“. Tato síla také zprostředkovává schopnost získávat data o objektu, osobě, místě nebo fyzické události prostřednictvím mimosmyslového vnímání (ExtraSensory Perception, neboli ESP). Tyto mentální obrazy mohou být přesné, nebo symbolické.

Mnoho médií a senzibilů tvrdilo, že mají tuto moc. Existuje spousta příběhů a důkazů o těch nejslavnějších a o tom, jak své schopnosti využili. Například probíhaly případy vyšetřování kriminálních činů, které pomohla vyřešit jasnozřivost ve chvíli, kdy nebylo možné pokračovat podle stop. Jsou známa schopná média, která objevila stopy o zločinech, našla podezřelé a zachránila hledané lidi.

Máte vlastnosti rozeného jasnovidce?

Mějte na paměti, že ať už je máte, nebo nemáte, můžete tuto schopnost procvičovat a tím ji v sobě najít, nebo ji zlepšit.

1. Měli jste (nebo máte) imaginární kamarády

Klasický případ rodilého jasnovidce je zvyk mít jednoho nebo několik imaginárních přátel. Člověk má obvykle schopnost vnímat pouze hmotnou část světa, ale většina dětí vnímá širší spektrum podnětů, zejména ty nejmenší.

V dávných dobách se věřilo, že tyto děti mají „dar“.

2. Máte živé sny

To je pravděpodobně nejdůležitější ukazatel. Tuto schopnost využívají astrální cestovatelé, nebo lidé v lucidních snech i pro uvědomění si svého stavu a převzetí kontroly. Živé sny se obvykle rovnají schopnosti mít lucidní sny a způsobuje to vyšší vnímavost a uvědomělost.

Čím jste jako bytost vědomější, tím snadněji získáte kontrolu nad svými sny. Pokud si tedy ráno běžně pamatujete co se vám zdálo za sny, pamatujte, že ne každý člověk toto umí.

Pokračování článku: Jste rozený jasnovidec? 5 projevů

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.