I když by mnozí lidé rádi věřili tomu, že jsou duchovně probuzení, často se mýlí. Většina těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou osvícení, k tomu má ve skutečnosti daleko. Lidé často ani nerozumí, co to vlastně duchovní probuzenost znamená. Tak si to dnes pojďme definovat. Jak probuzený člověk vypadá, jak se chová?

I když je každý člověk originál, existují určité rysy, které mají duchovně probuzení jedinci společné a které je tudíž prozrazují. Pokud chcete zjistit, jestli jste jenom trochu šiblí, nebo se naopak skutečně stáváte duchovně uvědomělejšími, čtěte dál a ujasníte si to.

Najednou je vaše intuice velmi ostrá a jasná
Vaše intuice k vám mluví naprosto správně a vy jí opravdu důvěřujete. Začali jste si být jistější svým vhledem a máte pocit, že komunikujete s kolektivním nevědomím. Předtím jste jen tápali, ale teď jste ve fázi, kdy prostě jenom kouknete a hned víte.

Ve svém nitru ucítíte silnou změnu, kterou je těžké verbálně vyjádřit
Když se duchovně probudíte, nastane okamžik, kdy cítíte, že jste nyní jiný člověk. Vidíte svět jinak a změnily se tím i vaše hodnoty a cíle. Člověk se toho může zpočátku leknout (může to vyděsit i vaše okolí), ale pokud následuje hlas intuice a svůj instinkt, dovede ho to k velkým věcem.
Tento posun vědomí může nastat kdykoli v životě člověka, někomu se to stane během dětství, v pubertě, někomu i v pokročilém dospělém věku. Je to jako zásah vyšší pravdou, která vás transformuje a i když byste chtěli, už se nedokážete vrátit zpátky. Je to spontánní a je to mimo vaši kontrolu, nerozhodli jste se pro to logicky, prostě jste to náhle prožili.

Cítíte se se vším propojeni
Na začátku vašeho duchovního probuzení se budete chtít co nejvíc izolovat od světa, protože se budete cítit mnohem intenzivněji propojeni s ostatními bytostmi i s neživou přírodou a to může být velmi intenzivní, i vyčerpávající. Postupem času si najdete správnou míru kontaktu, která vás nebude vysilovat. Intenzivní propojenost s živou i neživou přírodou je vysoce povznášející, hojivá, je to úžasný stav blaženosti, ale s lidmi budete mít problém, ti tak harmoničtí a láskyplní zkrátka nejsou a jejich frekvence bývají nepříjemné.

pokračování článku: Jste skutečně duchovně probuzení? Takhle se to pozná

.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.