Všechny hypotéční dluhy, ať už jsou komerční nebo národní, jsou odpuštěny.

Vzhledem k takovému zásadnímu prohlášení, které jsem nyní vyslovil, žádám, aby každý divák, i kdyby to viděl jen jednou, sdílel toto video se všemi, které zná, protože tato planeta a celý svět a všech 195 zemí světa potřebují vědět, že všechny hypotéky, ať už byly obchodní nebo jen dluh – VŠECHNY JSOU ODPUŠTĚNY.

Toto je první, ze tří částí a já posléze, až se dostaneme do toho místa, uvedu další. Vzhledem k tomu, že abych udělal prohlášení o tomto veřejném oznámení, budu používat terminologii, která nemusí znít, pro obecné publikum, moc familiárně, tak detailní popisy a definice se objeví spolu se všemi kvalifikovanými deklaracemi, stejně jako s deklaracemi nezávislými na obrazném popisu.

[wp_ad_camp_2]

 

Při druhém shlédnutí tohoto samého videa, přičemž trvám na tom, abyste to udělali, budete mít dostatečnou znalost informací na to, abyste byli schopni kontrolovat jakékoliv příští záležitosti vašeho vlastního života.

Procházejte prosím všemi informacemi svým vlastním tempem, protože toto je to nejdůležitější prohlášení zcela určitě za posledních 25 let.

Tak, jak postupně vstupujeme do tohoto nového světa, kde budou všechny měny na globální úrovni podloženy zlatem, máme název také pro novou minci podloženou zlatem – „KORUNA“ (španělsky: corona; anglicky: crown).

Koruna znamená „jas, záře, halo které vycházejí ze Slunce“, tak jak korona (haló, záře, lesk), který vychází ze zlata symbolicky září. A ve španělštině znamená „la corona“, zlatou korunu.

Na oslavu tohoto okamžiku, jak se již v mnoha zemích děje, všichni ne násilničtí vězni, kteří nejsou hrozbou pro běžné lidi, budou propuštěni jako gesto odpuštění „hříchů.“

Dluh je „hřích“, dámy a pánové, hypotéka je slib smrti a takové termíny již nemůžou dále existovat v naší nové, zlatem podložené (globální) ekonomice.

Bude mnoho způsobů, jakými budete moci využít odpuštění dluhů a hypoték, a jeden z nich je předložit stížnost společně se mnou. Pro to, abych mohl pokračovat ve vaší výuce a posilování, nastíním zde více jak tucet příkladů této stížnosti, a také budou následovat jiná témata v mých jiných prezentacích.

[wp_ad_camp_2]

Když slyšíte slova jako „SARS“, když slyšíte slova jako „prasečí chřipka“ nebo „ptačí chřipka“, nebo v této etapě a částečně i v tomto nejviditelnějším bodě historie, slova jako „corona-koruna“, tak se VŽDY REFERUJE V BANKOVNÍM KÓDU O ODPUŠTĚNÍ DLUHŮ, a co se týče „ptačí chřipky“ , říkají ti v kódovaném jazyce, že odpustíme dluhy v leteckém průmyslu, ale – pravděpodobně – běžná populace, díky tomu, že neví o těchto kódech nic, tak nebude schopná pochopit vůbec nic.

Pamatujte si dámy a pánové, že kód jednoduše znamená, že potřebujete nějaké šifrování nebo dešifrování, aby jste byli schopni porozumět, co to je, protože jestli k vám mluvím v kódovaném jazyce – kódu, tak to jednoduše znamená, že pouze VY můžete slyšet, a zase jenom VY tomu můžete rozumět.

Takže, když k vám mluví a otevřeně vám sdělují pravidla a regulace, statuty a kódy, tak vám říkají, že celý jazyk je kódovaný.

Mou prací, jako prací zplnomocněného soudce, je ponaučit Vás o přerušení-porušení-zrušení těchto kódů, stejně jako symbolického jazyka, který je doprovází.

Světové korporace tak mluví jedna s druhou ve svých, samozřejmě tajných, společnostech otevřeně. Mluví tímto jazykem a kódovanými symboly přímo před vašima očima.

Když k tomuto dojde, budete od základu zneschopněni, což je – samozřejmě – protizákonné.

Druhým důvodem, proč korporace mluví kódovaně je proto, že si myslí, ža každá individuální osoba na této planetě má přímé oprávnění, stejně jako korporace a stejně jako vaše vlastní vlády.

Více na GPA

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.