[wp_ad_camp_1]

Nepřipadá vám divné, že v souostroví Špicberky, které leží v severním ledovém oceánu, jsou nějací vědci co zkonstruovali pro ČR zelený laser, zrovna v této době? Nepřipadá vám divné, že ta údajná skupina vědců sídlí jen kousilínek od severního vystupu z duté země? A nepřipadá vám divné, že to sem dodali zrovna Německy mluvící lidé?

____________

[wp_ad_camp_1]

Důležitý článek k aktuálnímu dění, který napsal tomáš marný na svoje stránky Tadesco.cz.
Níže najdete také velmi důležitou zprávu ohledně umístění zeleného laseru na uzemí České republiky. Kdo četl články o Jemenu, ten musí mít zákonitě podezření, že je za tím něco víc než měření aerosolů v ovzduší.
…..tak jsem se konečně zase vrátil z cest a hned v noci se mi zdál zajímavý sen….
Po návratu z dalekých cest, po kterých jsem byl značně unaven, se mi stala taková zajímavá příhoda.
Večer jsem šel do ložnice a ani nevím, jak jsem došel do postele. Asi jsem usnul při posledních dvou krocích před postelí. Celou noc jsem spal velice tvrdě a zdál se mi zajímavý sen. Určitě bude zajímat i Vás….
Byl jsem pozván na výlet, o kterém jsem sice věděl doředu, byl plánovaný, ale nikoliv tím způsobem, že dostanu zprávu a musím okamžitě bez příprav odcestovat.
Zdálo se mi, že jsem se svými přáteli nastoupil do jejich soukromého letadla Gulfstream G650. Na palubě jsem se dozvěděl, že letíme do Peru. Letěli jsme z jednoho velkého evropského letiště. Po startu mi bylo sděleno, že se podíváme prvně na zajímavou scenérii, která se odehrává v Adenském zálivu. Přeletěli jsme středozemní moře a zamířili na Řecko, Krétu a Egypt. Pak jsme pokračovali přes Sudán a Eritrej k Jemenu. Nad adénským zálivem jsme viděli zajímavou scenérii, kdy každých pár vteřin byly vidět záblesky zeleného laseru. Přátelé vše komentovali se slovy: Pravděpodobně už nastala nepovedená invaze Androidů a jenom dodali…. ke konci časů lidstva. (vše jsem popisoval v článcích o JEMENU, články můžete najít ZDE.
Po zajímavé podívané jsme pokračovali na cestě do Malaisie a přistáli v Singapuru. Natankovali jsme a pokračovali v letu směrem na východ přes Austrálii. Po mnoha hodinách letu jsme konečně byli v Limě v Peru.
Zde jsme pokračovali letadlem a následně vrtulníkem do nepřístupných hor pod Andami, kde jsme měřili čas.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG: K čemu je podezřelý Zelený laser umístěný od srpna na vysočině? Podivné události, které mi nedají spát.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.