Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

08:54

Prameny z US agentur říkají, že intenzivní boj na vrcholu světové mocenské struktury neskončí 8. listopadu, a bez ohledu na to, kdo vyhraje tzv. americké prezidentské volby. Nicméně také říkají, že je velmi pravděpodobné, že tato otázka bude vyřešena 20. ledna 2017, kdy oficiálně převezme otěže moci nový prezident.

Na nejvyšší úrovni se odehrává bitva mezi 13 pokrevně příbuznými rodinami, které ovládali Západ po staletí, ne-li tisíciletí a jejich starými soupeři, gnostickými illuminati, kteří oponují pokrevním pravidlům.

[wp_ad_camp_1]

Lidé za Hillary Clintonové jsou pokrevní linie, kteří se nakonec zodpovídají baronu Evelynu de Rothschild, stejně jako stará italská šlechta, terá je za P2 svobodozednářskou lóží. Toto může být potvrzeno podklady z médií kontrolovaných pokrevními příbuzenstvy, jako je Economist Magazine, současně v majetku Rothschildů a bratrů Agnelli z lóže P2. To může také být potvrzeno z WikiLeaks, jejichž e-maily ukazují Hillary Clintonovou naprosto podřízenou Lynn Forest de Rothschild, která je manželkou barona Rothschilda.

Hlavním zdrojem energií pokrevních linií je jejich řízení procesu vytváření a distribuce peněz, tedy jejich vlastnictví většiny centrálních bank na tomto světě. Používali tuto moc peněz na podplácení, vydírání a vraždění lidí na nejvyšších úrovních moci s cílem zajistit jejich kontrolu. Také ovládají korporátní sdělovací prostředky a použili každý propagandistický nástroj, který měli ve svých rukou, aby vytvořili dojem, že Hillary Clintonová brzy vyhraje vyrovnaný souboj proti Donaldu Trumpovi. Můžete si to také potvrdit tím, že strčíte nos a do sledování pokrytí voleb na CNN, které je také známé jako “Clinton News Network”.

Lidé za Donaldem Trumpem patří ke gnostickým Iluminátům, kteří přijímají génié každého věku, kteří nejsou součástí vládnoucích pokrevních linií, jak říkají zdroje v iluminátech samotných. Ilumináti upřednostňují dosahování výsledků, a protože světové vládní agentury a armády jsou meritokratické, znamená to, že právě tato skupina řídí většinu lidí se zbraněmi, s výjimkou několika málo žoldáků na výplatní pásce pokrevních linií.

Přímé informace od členaSpolečnosti Bílého Draka v USA také ukazuje naprostou podporu Donaldu Trumpovi na úrovni lidí z ulice. Tady je jeho zpráva:

„Šel jsem na Hillariino ´rally´před dvěma týdny … tam mohlo být tak maximálně 1500 lidí. V pátek večer jsem šel na Trumpovo shromáždění v Hershey PA. Naplněná hokejová aréna, alespoň 15.000, plus 7000 venku … Trump obrací zemědělce na pacifisty. Hillary obrací holubičí liberály na stoupence války, kteří nenávidí sami sebe.“

To je to, co zdroje z Pentagonu museli říci o amerických prezidentských volbách:

„Dovolí se, aby volby proběhly normálně tak, aby se nevystrašila veřejnost, a všechny hlasovací a další zločiny budou exponovány. Ihned poté proběhne vyhlášení Republiky, Hillary a její klika budou zatčeni a zkorumpované agentury jako FRB, DOJ, FBI, IRS, DHS a CIA zrušeny nebo reformovány. “

Tyto agentury jsou odvádí svůj kus práce tím, že používají internet, který zaplavují informacemi o pedofilii, korupci, lidských obětech a dalších zločinech spáchaných pokrevními liniemi. Kliknutím na níže uvedené odkazy budete moci vidět příklady.

http://imgur.com/a/L9bA1

Rodiny pokrevních linií jsou nyní ve stavu absolutního teroru, kde doslova a do písmene bojují o své životy, prchajíce do antarktických základen a snažíce se vytáhnout něco strašného. Tento spisovatel byl obviněn mnoha trolly z „kouření něčeho,“ když začal nedávno psát o tom, že mnozí členové elity prchli do antarktických základen. No, teď si to můžete potvrdit na oficiálních stránkách US ministretva zahraničí, že americký ministr zahraničí John „Skull & Bones,“ Kerry poletí do Antarktidy v listopadu 8., přesně v den voleb.

http://www.state.gov/r/pa/prs/dpb/2016/11/264091.htm

Na tiskové konferenci korporátních médiálních prostitutů bylo řečeno, že se tam Kerry chystá studovat „změny klimatu“, nicméně zdroje v CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč Kerry letí k jižnímu pólu je účast na tajné schůzce mocipánů ze špičkových pokrevních linií, kteří zosnovali občanskou válku. Zde je přímá citace o této záležitosti ze starších zdrojů CIA ve Washingtonu:

„Tito idioti CHTĚJÍ občanskou válku. Proč by byl jinak JK venku. Změna klimatu tak akorát možná v prdeli … Jednoduše jel na setkání elitních chlapců na Antarktidu, aby zde dostal pokyny“.

Zde je to, co zdroj CIA v Asii řekl na toto téma:

„Volali mi v noci přes zabezpečenou linku. Můj kontakt v … mi chtěl dát vědět, že jeho tým odjíždí na Antarktidu na velmi důležitou schůzku s několika hlavami států a vedoucími diplomaty z různých zemí a bude mimo dosah asi týden. Jede jako pozorovatel jménem … Toto vše je udržováno na potřebě vědět základy. Žádné média nejsou přítomna. Řekl mi, že se chystají na „speciální základnu, která je vně Sítě“ Různé země mají v takových přísně tajných zařízeních trvale umístěny zástupce“.

Hlavním tématem diskuse je pravděpodobně blížící se ratifikace Pařížské dohody, která by znamenala přechod světového finančního systému z kontroly pokrevních linií. Předpokládá se, že jednání, která začnou 7. listopadu (zatímco se publikuje tento bulletin) v Marokupovedou k ratifikaci těchto dohod.

Zdroje z Pentagonu nám říkají „Proti-převrat proti Hillary se ukázal trochu kinetický, když byla sestřelena kosmická loď plující se členy kabaly snažícími se uniknout spravedlnosti, podzemními základnami v Itálii zničených zemětřesením, zatímco šarvátka v Antarktidě způsobila Kerryho návštěvu.“

Ilumináti říkají, že pokrevní linie mají ponorky v Guamu, které se budou snažit použit k vystřelení jaderné rakety na Tokio ve snaze obvinit z útoku na Illuminati. Tyto pokrevní linie se můžou také pokusit ukázat falešnou invazi mimozemšťanů, anebo použít útok EMP na rozvodnou síť v USA, aby tak odvrátli změnu ve vládě, říkají zdroje ze CIA.

Tyto krevní linie si také snaží vykoupit svoucestu ven z problémů. To je důvod, proč Evelyn de Rothschild se snaží vytvořit 41 bilionů $ založených na padělaných osvědčeních údajně podložených zlatem, jak byly popsány již dříve v bulletinu tohoto pisatele a Neila Keenana. Ve skutečnosti se však minulý týden jeden Rothschildův agent Nadaci Bílého DRakan a nabídl takové množství peněz, za které chtěli založit svou navrhovanou, s meritokraticky vybraným personálem plánovací agenturu pro budoucnost..

Je-li však SBD (součást SBD) přijme tyto finanční prostředky, znamenalo by to uznání Rothschildů a pokrevních linií, které by si tak udrželi jejich boha – moc vytvářet peníze z ničeho, a tím i jejich kontrolu nad touto planetou a jejími obyvateli. SBD je přesvědčena, že jakýkoli nový finanční systém musí být založen na realitě (a tím i tvůrce), a nikoli na podvodu. Dále se domnívá, že proces vytváření a distribuci peněz by měl být transparentně provozovanou veřejnou službou a ne soukromým monopolem.

Zdroje z Pentagonu souhlasně říkají, že „Dohoda z Paříže vstoupila v platnost v celosvětovém měřítku 4. listopadu, což znamená, že kabala musí být zlikvidována hned po volbách tak, aby Reset globální měny mohl pokračovat ve prospěch celého lidstva.“

Dodávají, že ačkoli „FBI ukazuje na e-maily, Hillary je stále na háku za pedofilii, “placení za hru” s Clinton Foundation, bránění spravedlnosti, vydírání a porušování IRS.“ Nemluvě o masovém vraždění ve Fukušimě, Irák, Haiti jinde.

NSA a CIA zdroje říkají, že Bill Clinton má nyní plně frozvinutý AIDS a nemusí žít dost dlouho, aby čelil spravedlnosti.

V Japonsku mezitím vládnoucí Liberálně demokratická strana a otrocký režim Šinzó Abeho „mávají bílou vlajkou kapitulace,“ říkají zdroje z královské rodiny. Michael Greenberg, vedoucí Rothschildův agent v Japonsku, je nyní ve vazbě na letecké základně Yokota v Japonsku, zdroje říkají.

V Jižní Koreji se otřásla vláda kabalistické loutky a presidenta Park Gyeun-Hye vystavením toho,že byl de facto řízen náboženským kultem. Tato informace vyvolala to, že míra podpory Parka kleslat na 5% a poslal statisíce demonstrantů do ulic žádat její rezignaci.

http://mashable.com/2016/11/06/south-korea-protest-park-geun-hye/#xTNZFPmQouqt

Takže dostat své fakta pravdu, Bene. Věci se nevypadá dobře ze svého konce. ]

V Číně, pro jeho část, zdroje ve vojenské a zpravodajské komunity říkají, zatímco si President Xi – Jinping zajistil podporu na samém vrcholu vládnoucí komunistické strany, slabá ekonomika znamená, že má malou řadovou podporu. Jeho tažení proti korupci taky, i když zprvu populární, je nyní viděna jako útok na soupeře, dodávají.

Existují také náznaky, že stále větší počet lidí v ruské vládě si začíná uvědomovat,že prezident Vladimír Putin není reálný. To lze spatřovat v tom, že ruští diplomaté používají emodži ET v jejich komunikaci popisující Putina.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3908668/Vladimir-Putin-alien-Diplomats-use-grey-ET-emoji-Russian-leader-private-WhatsApp-chats.html

„[Americký prezident Barack] Obama, Xi Jinping a Putin vyšilují, protože jejich celá kolem nich mocenská struktura se hroutí“, jak vysoce postavený člen illuminatů popsal situaci.

Za těchto okolností je třeba poznamenat, že14.listopad bude, „jednou za 70 let – Super Luna“. To by měl být zajímavý týden.

http://benjaminfulford.net/2016/11/07/the-cabal-will-be-defeated-no-matter-who-wins-the-us-presidential-farce/

Možná, že Ben byl ten, kdo posílá Rusům a za druhé číňanům koks a amfety z Brazílie, a byl zachycen před týdny na NAIA mezinárodním letiště, jak pomlouval BRICS.

Stručně řečeno, Ben je pravděpodobně spolupracuje s pašeráky drog ze CIA, stejně jako jeho kamarád „Alexander Romanov,“ jehož drogová firma je ohrožena rozhodující protidrogovou kampaní Duterteho administrativy.

Proč jste ještě nepodstoupil dobrovolný test na přítomnost drog, pane Fulford?

:-) …

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.