Tento článek je druhé pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Potvrzení nezávislého výzkumu: Radionika

Přesto bylo pro mě těžké, přes všechny tyto odpovědi uvěřit, že jsem se spojil s takovou destruktivní energií. Myslel jsem si, že pomáhám planetě!?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pak mi přišel do cesty člověk, který pracuje s odstraňováním temných archontů a destruktivních éterických energií pomocí Radioniky. Jmenuje se Gilles Heystek.

Pomocí Radioniky se zkoumá a podporuje fyzické i energetické tělo. Měří se mikro, makro, kosmické, duchovní a astrální úrovně a zjišťuje se, jak jste na tom. Pokud máte ve svém těle nebo v auře nějaké parazity, bakterie a viry, lze to zjistit. Může také detekovat zátěž z rodové linie, elektromagnetické záření, nebo zátěž z geopatogenních zón.

Pomocí této metody Gilles Heystek pracoval po celém světě, a odstraňoval temné energie z lidí. Může také změřit, kolik světla kdo vyzařuje:
– Normální lidská bytost, která jakš takš prochází duchovním vývojem, má při měření asi 11 000 bodů.
– Opice má 8 600 bodů.
– 7 000 bodů máte, když vás trápí sebevražedné myšlenky.
– 5 000 bodů má mrtvola.

Nejhorší hodnota, se kterou se kdy Gilles setkal, byla úroveň 2000 bodů.

Poté Gilles měřil i Čintamani kámen od Cobry a přišel k výsledku měření: 360 bodů !! To je aktuálně nejnižší, co kdy změřil. Nejtemnější věc na Zemi.

Je dost podezřelé, že Gilles změřil přesně 360 bodů. Ani o bod více, ani méně. Pokud nechápete kam s tím mířím, tak pro zopakování: 6×6=36.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Kámen Cintamani: Další podvod New Age | 2.díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.