Pokud jste dávali pozor, tak už chápete velmi dobře, komu kámen Cintamani dělá dobře a komu je z něho zle. Nebo proč to tak je. Stojí to na základních energetických mechanismech, které jsem popisovala na webu, podrobně a komplexně také ve své knize Anděl strážný. Ale aby byla série kompletní, vysvětlím i tento princip.

Ve zdroji, který už byl použit i v předchozím dílu, se nadále můžeme dočíst, že:

,,Cintamani nemohou být přeprogramovány, použity pro zlou nebo temnou magii a nemohou obsahovat žádnou negativní energii … ale buďte si vědomi toho, že zvětšují a odhalují jakoukoli temnotu ve vás, nebo kolem vás. Někteří lidé považují tuto čistící transformaci za „negativní“ zkušenost, ale věřte tomu, že ve výsledku to bude nakonec lepší. Stačí zapnout Světlo a temnota uteče!
Vaše sny mohou začít být živé a intenzivní a nemusíte z toho dobře spát, pokud budete mít kameny u postele, nebo je budete mít blízko místa, kde odpočíváte. Pamatujte, že když světlo svítí jasněji, stíny se stanou více definovanými a vytvářejí drama, které vás přesune do akce a očistí váš život od toxicity a temnoty. Stejně jako Ježíš, chodí kolem a vyvolává zlo, aby ho mohl dobýt!

Cintamani je také posvátným kamenem Bratrstva hvězdy, posledním skutečným zbytkem tajemných škol Světla z Atlantidy. Rozpouští implantáty temnoty a podvědomého hříchu, zvyšuje vaši touhu a schopnost následovat Boží hlas uvnitř, když plníte svůj účel a poslání.”

 

[wp_ad_camp_2]

 

Toto je závažná manipulace a záměrné navádějí čtenáře k tomu, aby si myslel, že zlo je dobro. Aby nevěřil své intuici a signálům svého těla, které by ho mohly včas přirozeně varovat před zhoubnou energií. Přesně tak jako jsme to viděli u předchozích dílů, i tady je to řečené přesně naopak. S největší pravděpodobností ušité na míru nespojeným zákazníkům, kteří si koupí černý kámen, zjistí že je jim zle, nemůžou spát a chtěli by se kamene zbavit.

Největší jistota je v tomto případě obvinit zákazníka z toho, že si za to může sám. Je to v esoterice velmi obvyklý druh manipulace. Obvinit nespokojeného klienta tak, aby nevěřil sám sobě, spoléhal se na vnější zdroje a bál se vůbec něco říct, aby nebyl označen za temného.

Pokračování článku: Kámen Cintamani: Detoxikační projevy jsou mýtus | 7.díl

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.