Tento článek je páté pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

[wp_ad_camp_2]

Ačkoliv by se mohlo zdát, že už jsme rozkryli snad všechny teorie které okolo Cintamani kamene kolují, stále to není všechno. Ačkoliv drtivá většina webů pouze opakuje a kopíruje to, co napsal zcela anonymní blogger Cobra, který nic nedokázal, nikdo ho nezná a nikdo o něm nic neví (Šokující, že ano? Tady vidíte, jak jsou podobné weby spolehlivé. Nikdo nic neověří, ani nepromyslí, prsk to tam.), zajímavého materiálu je stále dost. Akorát není tak populárně přebírán fanoušky bloggera Cobry a člověk proto musí pečlivěji hledat.

Zajímavé povídání jsem našla na této stránce:

,,Legenda říká, že kámen Cintamani, známý také jako Lapis ex Coelix, vznikl během biblické události planetární úrovně, když byl Lucifer svržen z nebe na Zemi. Kameny jsou považovány za pozůstatky hvězdy, která byla během této bitvy zničena.

Naše Cintamani kameny jsou jedinými na trhu, které byly molekulárně ověřeny a testovány experty na meteority, jsou mimozemského původu a ověřené jako Tektity. Sbírá je sestra Kadee a její rodina po posvátném obřadu modlitby a vděčnosti. Byla vybrána jako strážkyně posvátného kamene Cintamani. V roce 2002 ji učil peruánský šaman jak je najít vysoko na posvátné hoře poblíž Solomonu v Arizoně. Toto malé městečko v Arizoně s názvem „Solomon“ potvrzuje řadu informací, které lze najít o historii kamenů, protože král Šalomoun navštěvoval oblast dopadu meteoritu, aby sbíral čistý azurit pro modré oční stíny své královny poblíž dolu Morenci Copper.

[wp_ad_camp_2]

Výsledky testu uvádějí, že se jedná o autentické tektity, které obsahují stopy kosmického záření, které strávily značné množství času ve vesmíru. Molekulární sondové testy ukázaly, že jsou naše obsidiány s 0% obsahem vody, což opět dokazuje, že mají mimozemský původ, protože pozemský obsidián má vysoký obsah vody, čímž se rozpouští argument, že jsou pozemského původu. Apache Tears a další druhy pozemského obsidiánu mají vysoký obsah vody.”

Autorka textu také upozorňuje, ať si určitě lidé nekupují Apache tears, protože je to jiný obsidián a ani zdaleka nemá ty vlastnosti, které má Cintamani s nulovým obsahem vody. Z toto vyplývá, že jiné druhy obsidiánů nejsou destruktivní a nejsou nebezpečné jako Cintamani kámen. A že můžete zakoupit černý kámen nadepsaný jako Cintamani, ale ve skutečnosti to není ten konkrétní druh kamene ze Safford Mine. V zahraničí se ,,nepravé” Cintamani prodávají na Etsy a Ebay.com. Dalo by se říct, že kupující kteří dostanou do ruky falešný cintamani kámen mají víc štěstí než rozumu a můžou být rádi, že to tak dopadlo.

Stránka sice podle designu nepůsobí věrohodně, ale kdybychom brali vážně to co se tam píše, vyplynulo by z toho, že je Cintamani kámen spojen s příchodem Satana na Zemi (je to jeho suvenýr?) a že Cintamani sem buď musel být záměrně umístěn, nebo jde o pozůstatek po nějaké velké katastrofě. Když si totiž uvědomíte, jak je Safford mine obrovský a představíte si jak velké mohlo být to těleso…

Pokračování článku: Kámen Cintamani: Jak je spojen s černou magií a Kabalou | 5.díl

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.