Tento článek je třetí pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Podvod jménem New Age

Spousta informací je tu od toho, abychom si mysleli, že nemáme žádnou moc změnit tento svět. Probíhá tu skutečná válka o lidské vědomí. Temné síly nás chtějí donutit uvěřit tomu, že my sami nemáme žádnou moc, abychom změnili naše životy a celý svět k lepšímu. Vytvářejí falešné příběhy a falešné hrdiny, kteří nám ,,pomáhají” do záhuby. Například všelijaké údajně hodné mimozemské bytosti a Čintamani kámen.

[wp_ad_camp_2]

Existuje mnoho různých krásných způsobů, jak můžeme změnit naše životy a tento svět. Můžete provádět trvalé změny ve prospěch všech. Nepotřebujete na to kámen, nebo něco jiného. Jste krásná silná milující lidská bytost. Zapomněli jsme, jakou moc máme sami o sobě! Kdybychom se jen více milovali, věděli bychom to.

Co dělat s kamenem Čintamani?

Kámen vytváří pro Zemi silné destruktivní morfogenetické pole. Cílem je rozšířit tuto zlou energii po celé Zemi. Zničení kamene ale zesílí tento konflikt. Doporučuji všem, kteří mají kámen Čintamani, aby ho poslali zpět Cobrovi.

Pomáhal jsem jako dobrovolník s těmito kameny, takže vím, odkud kameny pocházejí. Adresa je:

New Energy Tachyon
Svetosavska 28
postal code: 1000
Ljubljana
Slovenia

Také doporučuji všem, kteří byli v kontaktu s kameny Čintamani, aby na sobě provedli opravdu kvalitní energetické čištění / léčení, aby odstranili temnou energii ze svého systému.
(konec překladu. Přeloženo podle Zdroje)

V diskuzi ve zmíněném zdroji je ještě několik perel ohledně praktického využití kamene Čintamani, které si dovoluji vypíchnout:

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: Kámen Cintamani: Je to hrozba pro celou planetu Zemi? | 3.díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.