Tento článek je čtvrté pokračování série o kamenu Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Zakopávání kamenů Cintamani do tvaru mřížky

Před čím vlastně Masatoshi Takeshita varuje? Jak vypadá zmíněný megaplán na symetrické rozmisťování těchto nebezpečných kamenů po celé planetě zemi?
Následuje překlad Cobrova článku z roku 2017:

„Od mé poslední aktualizace byla Cintamani síť na povrchu planety výrazně posílena. Dva kusy byly strategicky umístěny na určitých klíčových místech na Antarktidě.


Mnoho kusů se nyní nachází na dně oceánů a v jeskyních po celém světě.
Odhodlané týmy umisťují kameny Cintamani do mřížky podle vzoru Květu Života na nejdůležitější klíčové vortexy na planetě, jako je Long Island:


Chengdu:


Cintamani mřížka kolem planety je jedním z hlavních nástrojů pro vytvoření planetární Světelné Mřížky. Kdykoli se někde na planetě do půdy zasadí kámen Cintamani, je na tomto místě ukotvena obrovská andělská bytost, která vytváří energetický vír v průměru několika kilometrů:

Když je kritická masa těchto andělských bytostí ukotvena okolo planety, začíná se rozpouštět hlava entity Yaldaboth. Aktualizace o stavu rozpuštění hlavy Yaldaboth bude možná po polovině června 2017, kdy budou dokončeny určité operace Světelných sil.

Cintamani jsou také umístěny do mnoha tanečních parketů po celé planetě, což usnadňuje kontakt s pozitivními ET.
Váš osobní kámen Cintamani je vaším osobní vodičem energií pro Prolomení Komprese, až nastane „Událost.”
Kameny, které jsou umístěny do půdy po celém světě, jsou součástí planetární sítě Cintamani, která bude planetárním vodičem pro energii Prolomení Komprese při „Události.”

Byl jsem veden, abych připravil další dávku kamenů Cintamani.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: Kámen Cintamani: Odkud skutečně pochází | 4.díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.