Tento seriál se původně neměl nikoho dotýkat na osobní rovině. Měla jsem v plánu udělat ho jako sbírku překladů ze zdrojů a udělat tak skutečně podrobný rozbor toho, co se o kamenu ví a píše. Mou motivací byla touha dát lidem možnost dozvědět se pravdu a nebýt odkázaní jenom na to co jim kdo napovídá za výmysly. Je zřejmé, že ačkoliv se veřejnosti Cintamani prezentuje jako něco dobrého co má pomoci duchovnímu vzestupu, po prověření zdrojů zjistíte, že nic z toho, na čem jsou tyto povídačky založeny, nesouvisí s dobrem.

Ve skutečnosti narážíte jen na samé zlo, smrt a černou magii.

Poté co jsem začala rozkrývat historii kamene Cintamani, byla na mě podniknuta celá řada útoků, včetně slovních, protože vyblít na někoho hromadu nadávek je to nejjednodušší, když někdo píše o něčem co se vám nelíbí a nemáte žádné argumenty. Ozval se dokonce i člověk, který Cintamani propaguje a navádí lidi, aby si to kupovali, protože jim to pomůže. Svou agresivitou dalece předčil všechny ostatní plivače jedovatých slin.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je to Slovák, který nevystupuje pod svou skutečnou identitou, ale navenek používá pseudonym ,,Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda”. Má kanál na youtube, kam dává překlady na různá témata jako jsou chemtraily, stínová vláda, čipování, HAARP, reptiliáni. Kanál je starý 4 roky a není na něm žádný vlastní obsah (až na jedno video které je vložené níže), vše jsou pouze převzaté materiály.
Běžným hledáním se o něm nedá najít v podstatě nic, kromě toho, že se narodil v roce 1952, jak uvádí na svém facebookovém profilu a místo fotky používá něco, co vypadá jako šedivák natřený na modro, což asi považuje za Arkturiánskou rasu. Jsou to obrázky postahované z internetu.

Šediváky má také na hlavní grafice svého kanálu youtube.

Je to fakt vtipné, protože nejvyspělejší rasa ve Vesmíru nejsou šediváci, ale lidé. A tím nemyslím nás, obyvatele planety Země. My jsme slabý odvar toho, co skutečně lidstvo ve Vesmíru dokáže a ví.

Jinak se Gasudarjon obecně prezentuje jako někdo, kdo ví pravdu o tomto světě, kdo přináší lidem důležitá sdělení, kdo se zabývá duchovním rozvojem a kdo je milující člověk, který koná dobro a přeje druhým lidem dobro. Podepisuje se jako „váš milující bratr.”

 

[wp_ad_camp_2]

 

A tenhle ,,Gasudarjon” vydal 12.4.2020 video o Cintamani, kde opakuje ty klasické new age legendy o tom jak je kámen skvělý. Aby jeho video mělo více diváků, 20.4.2020 vyšlo také na kanálu Elli Staníkové. Pravděpodobně proto, že si Gasudarjon vytváří databázi kontaktů na různé autory a ty pravidelně spamuje s reklamou a žádostmi o převzetí jeho obsahu, do jehož databáze se dostal i můj kontakt. V době psaní tohoto článku obě videa posbírala cca 16 tisíc zhlédnutí, což už je významné množství lidí, kteří by si zasloužili slyšet pravdu podloženou důkazy a zdroji, ale místo toho se dočkali esonesmyslů, odkazu na bloggera Cobru (též anonyma) a celé je to dovršené reklamou na prodejce kamene Cintamani.

Je tedy jasné, že bylo potřeba, abych se do toho vložila, aby se zabránilo šíření tohoto nebezpečného kamene u nás (máme dost vlastních problémů, na co si sem tahat ještě další hnus ze zahraničí). Protože když ne já, tak by to neudělal nikdo.

Co je záměr tohoto „Gasudarjona?“

Gasudarjon evidentně umí rusky (mohl se to učit ve škole, pokud je jeho uvedené datum narození pravdivé) a možná i anglicky, takže kdyby měl zájem trochu se v tématice pošťourat, tak by ty zdroje našel i sám. A pokud o těch zdrojích věděl, tak to asi nepochopil, protože nemá hlubší znalosti, aby si dokázal dát věci dohromady a pochopit, co za tím doopravdy je. Což je evidentní i podle toho, jak má rád šediváky.

Třeba tohle je jeho video z roku 2016, stejný náhledový obrázek s obludou používal na začátku své tvorby po celý rok. Myslím si, že tím jasně dal najevo, na jaké energii rezonuje. Jinak nechápu, jak je možné, že by se prezentoval něčím takto odporným.

Pokračování článku: Kámen Cintamani: Pravá tvář hlavního propagátora kamene Cintamani

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.