Během vydávání tohoto seriálu, jsem postupně sbírala zajímavé zkušenosti držitelů kamene cintamani. Většina posbíraných zkušeností mi přišla do diskuze přímo pod seriál. Něco došlo mailem a něco bylo v diskuzích na tadesco.cz, kde vycházely anotace tohoto seriálu a i tam vznikaly diskuze.
Na úvod je nutno říci, že se samozřejmě našli i tací, kteří tvrdili, že kámen mají a že z něj cítí velmi silné vibrace, ale nemyslí si, že je to zlo. Nebo že kámen zesiluje to, co už je v nás a některé ,,nízké duše” to nemusí ,,unést/ustát” a pak mají pocit, že je kámen ,,špatný”.

[wp_ad_camp_2]

Vzhledem k tomu, že jsem problematiku toho jak funguje lidský energetický systém a jak reaguje při setkání s protichůdnou energií vysvětlila v 7. dílu, nebudu se k tomu už znova vracet abysme se nemotali v kruhu a podíváme se naopak na nepohodlné zkušenosti těch, kteří spokojeni rozhodně nebyli, protože jejich hlasy běžně na netu a v recenzích nenajdete.
Spousta lidí má strach říct, že jim něco nedělá dobře, protože by se na ně sesypala hromada těch, kteří rezonují na destrukci s argumentem, že jsou temní, protože ta daná věc nebo metoda je přece tak úžasná! Jenomže spousta populárních metod, které jedou v esoterických kruzích, je založena na černé magii a protože většina lidí nedokáže cítit energie nebo nemá potřebné znalosti, velmi se těmto metodám daří, protože bývají v určitém slovasmyslu funkční. To, že to potom kvalitně ,,zdaníte”, už je věc jiná.
Tento strach říct nahlas nepohodlnou pravdu pokud ji nedokážete kvalitně podložit a zdůvodnit, pak způsobuje fiktivní dojem, že se to všem líbí a nespokojenci buď vůbec neexistují, nebo jsou v takové menšině, že to nevyžaduje naši pozornost. Tím vzniká jakási informační bublina, ve které nezazní hlasy z druhé strany.

Důležité je také na úvod upozornit na to, že z těch kteří nesouhlasili se seriálem a rozborem tématiky, se nikdo žádným způsobem nepokusil přeložená data vyvrátit, nebo zpochybnit jinými rozumnými argumenty, či dodanými zdroji. A jak už to tak bývá, když nejsou argumenty, omezí se internetový primitiv na osobní útoky a nadávky, což se přesně dělo.
Předložená fakta totiž hovoří naprosto jasně: Kámen cintamani, vzhledem k tomu co se o něm všechno ví a co se dochovalo, v žádném případě není dobrý. A kdo řekne, že je to jenom pomluva, je buď naprostý imbecil a ignorant, nebo četl jenom nadpisy, ne samotné články a vůbec neví, co všechno je tam napsané a ozdrojované.

Pokračování článku: Kámen Cintamani: Skutečné zkušenosti majitelů kamene Cintamani | 14.díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.