Tento článek je šesté pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

tomto zdroji se dále můžeme dočíst, že:
,,Ve starověké buddhistické mytologii se říká, že kámen Cintamani je jednou ze čtyř relikvií obsažených v truhle, která spadla z nebe na krále Lha Thothori Nyantsen z Tibetu.

… Kámen Cintamani je starověký artefakt, který je upevněn v kolektivní mysli všech lovců pokladů, stejně jako Kámen mudrců nebo Svatý grál. V průběhu dějin byl Cintamani nástrojem lidského pokroku, nástrojem boha, který měl vést lidstvo správným směrem. Obdarováni jím byli pouze ti, kdo byli hodni. Takovými slavnými osobnostmi, o nichž se říká, že vlastnili Cintamani, jsou král Solomon, Čingischán a Akbar Veliký.”

To jsou ti vysoce hodnotní lidé, kteří mají údajně největší potenciál ,,pozitivně” ovlivnit lidstvo, jak sebevědomě prohlašuje Cobra na svém blogu při propagaci Cintamani kamene a jak po něm opakují další céčkové esoterické weby? Krvelačný Čingischán kterého se bála celá Evropa, největší černý mág všech dob Šalamoun a Akbar Velký, to jsou jako ti dobří osvícenci? Dělají si z nás srandu, nebo spoléhají na to že jsme všichni tak moc blbí?

[wp_ad_camp_2]

Jak výslovně píše Cobra na svém blogu, v článku který jsem překládala už v prvním dílu série:
„Pozitivní Agarťané byli strážci kamene posledních 26 000 let a v průběhu historie darovali kousky Cintamani těm, kteří měli maximální potenciál pozitivně ovlivnit lidstvo. Král Šalamoun, Alexandr Veliký a Akbar měli v držení kámen Cintamani.”

(Throughout the history, they have given pieces of Cintamani to some of those individuals who had the maximum potential positive influence on the human history. King Solomon, Alexander the Great and Akbar were in possession of a piece of Cintamani stone.)
Ano, toto tam je skutečně napsané!

Znamená to, že Cobra a ti, kteří vytvořili tyto destruktivní legendy a cpou je lidem jako dobro, sledují společný destrukční záměr? Jsou to tedy elitáři vedoucí lidstvo do záhuby, kdy dobrá síla je pro ně zlá a zlá síla je pro ně dobrá, proto je všechno řečeno opačně?

V kostce: Zločinci, kteří vlastnili Cintamani kámen, ale esoterická proganda o Cintamani kameni je lživě označuje za spasitele:

 

Pokračování zde: Kámen Cintamani: Vrazi, kteří vlastnili prokletý kámen Cintamani | 6.díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.