Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

15:54

Nově zvolené kanadské vládě vedené Justinem Trudeau bylo doporučeno, aby poslal vojska do Washingtonu DC a New Yorku s cílem osovobodit americký lid od fašistických oligarchů, kteří se chopili moci po ilegálním převratu po útoku pod falešnou vlajkou 11. září 2001. Návrh byl předlozen Společností Bílého Draka v následující zprávě zaslané Trudeauovi dne 14. prosince 2015:

„Společnost Bílého Draka nabízí plnou podporu, pokud Justin Trudeau nařídí kanadské armádě pochodovat na Washington a New York s cílem zatknout zločince odpovědné za nezákonné invaze a masové vraždy.“ Jak řekl Alexander Veliký: „odvážnému štěstí přeje.“ Trudeau může buď vést sťastný duhový národ a nekonečně diskutovat o věcech, jako jsou „genderové problémy“, nebo můžete vzít osud za rohy a osvobodit planetu osvobozením amerického lidu.
Ve zprávě SDB Trudeauovi také čteme: „Slibujeme podporu Evropy, Pentagonu, a aliance státu BRICS, pokud Trudeau pomůže zbavit svět bezohledných nestátních subjektů se sídlem v USA.“ Vysocí představitelé Pentagonu říkají, že budou spolupracovat s kanadskou armádou, pokud ta se bude pohybovat v těchto dvou městech s úmyslem pozatýkání zločinců , kteří tam mají své základny. Jsou také ochotni uvažovat integraci Spojených států do Spojených států Kanadských, pokud bude toto opatření podporováno lidmi ve spravedlivém hlasování. Zdroje z SDB říkají, že královská evropská frakce Rothschildovi rodiny, která de facto kontroluje Evropu také, podle sdělení zvláštního vyslance, který se setkal s představiteli SDB v Tokiu minulý týden, také podporuje tento plán SDB.

Mezitím poslala minulý týden chazary kontrolovaná státní izraelská mafie svého předsedu, Reuvena Rivlena, aby se setkal s předsedou US korporátní vlády, Barackem Obamou. Na tomto setkání požádal Rivlen režim USA, aby poskytnul Izraeli zbraně na (tolik, kolik by utratili obvykle) 10 let předem. Bylo mu řečeno, „ne“, stejně tak, jako se řeklo jeho šéfovi, válečnému zločinci Benjaminovi Netanjahuovi v listopadu. Skutečnost, že izraelská účast v ISIS a na krádežích ropy z Blízkého východu je nyní dobře známa mezi vojenskými a zpravodajskými službami na celém světě, znamená, že tento delikventní režim nemá už podporu žádných států s výjimkou Saúdské Arábie a Turecka.

Zoufalá prosba o americké zbraně přišla jako důsledek stupňující se války proti alianci (složené z) nacistických žoldnéřských armád, Arábie, Izraele a Turecka na Blízkém východě. Na této frontě, jak zdroje z Pentagonu uvedly, Rusko již podruhé v posledních dnech vypustilo minulý týden další řízené střely. Vypuštění bylo jako varováním Turecku, Izraeli a „ISIS v Libyi“ (ve smyslu), že Rusové by byli ochotni použít, pokud by to bylo nutné, jaderné zbraně k zastavení neustálých krádeží ropy těmito zločinnými herci. Když ruský prezident Vladimír Putin nedávno řekl, že „doufá, že jaderné zbraně nejsou nezbytné pro boj s teroristy“, tak se jen odkazoval na jejich státních sponzory, Izrael, Turecko a Saúdskou Arábii. Rusové mají také „trvalé příkazy potopit Turecké a Izraelské ponorky,“ uvedly zdroje z Pentagonu. Mějte na paměti, že oboje zařízení, jak tureckých vzdušných sil, tak také Izraelské jsou neschopné pohybu na zemi a jejich armády jsou blokovány.
Saúdský režim se může zhroutit, než bude vůbec potřeba jaderných zbraní. Poslední zprávy říkají, že podle íránských zpráv vojáci jemenské koalice „zahájili útok na vojenskou základnu v al-Sidrah v Ta’izz Wazi’iyah okresu.“

http://www.presstv.ir/Detail/2015/12/13/441529/Yemen-Saudi-Arabia-Taizz-Marib-Ansarullah

Pokud je to pravda, pak jemenští vojáci jsou teď na dostřel od saúdského hlavního města Rijádu, politické a náboženské hlavního města Mekky. Není divu, že všechna rozličná knížata již začala s vyprazdňováním svých bankovních účtů a prchají ze země.
Všeobecne se také drolí kontrola chazarské mafie v USA. To je nyní vidět v korporátních médiích, jak dokazuje skutečnost, že CNN řekl v úterý ráno Ashleigh Banfield, že „od 1980 -1985 byly informace o 18 židovských teroristických útocích ve Spojených státech, 15 z nich se dopustila „Židovská obranná liga. “
„Vedoucí Židovské obranné ligy byl ve vězení, kde čeká na soud … obviněn z pokusu bomboveho atentátu na mešitu v Culver City, a snahu bombardovat úřad [ arabsko-amerického US kongresmana] Darrel Issyho“.

http://www.jpost.com/Diaspora/In-reported-cases-of-Jewish-terror-attacks-should-all-Jews-be-barred-from-entering-US-436775

Je zřejmé, že korporátní média si konečně uvědomují, že musí buď začít podávat pravdivé zpravodajství nebo zaniknou.
Americké prezidentské volby nebudou také podle kabalistického scénáře. Rothschildové chtějí, aby jejich prstem vybraná kandidátka, Hillary Clintonová, přebrala příští rok předsednictví korporátní vlády ve Spojených státech, ale zdá se to čím dál tím méně pravděpodobné, neboť čelí obvinění z trestných činů. Jeb Bush, kandidát frakce věčné „války proti teroru“ je nyní úplně mimo prezidentský obraz a může být brzy ve vězení.
Mezitím zrušil svou cestu do Izraele přední republikánský kandidát, Donald Trump, protože „ví, že Izrael stojí za nukleárním útokem na Ameriku 11-S“ říkají zdroje ze CIA. Navíc si Pentagon zavolal mluvčího korporátní vlády Baracka Obamu na 14. prosinec, kde mu bylo vyjasněno, že se musí postavit proti plánu chazarského mafiána senátora Johna McCaina na vyslání 100.000 amerických vojáků do Iráku na loupeže ropy a války proti Rusku ,
Oligarchové Chazarské mafie jsou nyní pod útokem v mnoha zemích. V US je blokován pokus Dicka Cheneyho a jeho Halliburtonu fůzovat s Jamesovou „Baker Hughes“ kvůli antimonopolním obavám. Totéž platí o komplexním pokusu o fúzi Dow a Dupont k vytvoření chemického duopolu „GMO semen“ s Monsanto.
Hlavním zdroj moci chazarské mafie, Rada guvernérů Spolecnosti Federálních Rezerv, je obsazena Pentagonem, který ted řídí její operace ve Spojených státech. Nyní byl Fed žalován o částku miliard dolarů za podvod prostřednictvím žalobce (wistleblower) ve snaze získat zpět peníze ukradené touto kriminální instituci vládě Spojených států.

http://www.scribd.com/doc/153024003/Amended-Complaint-Federal-Reserve-whistleblower

Mezitím rodina Rockefeller zůstává v pozadí. Exxon Mobil Rockefeller je vyšetřován státním zástupcem v New Yorku, za to, že podporovali lži o změně klimatu. Snaha General Electric, kontrolovanou Rockefellery, prodat svou divizi spotřebičů Electrolux je také blokována. Rockefellerové byli nuceni opustit také Japonsko. Prodali tam své operace Citibank a uzavřely své ropné operace v Exxon Mobil jako součást obecného odstoupení od této země.
Kromě toho čínské státní zástupitelství zavřelo v Macau herního magnáta Sheldona Adelsona, který je považován za hlavníh chazarského agenta řídícího celou republikánskou frakce chazarské politické frašky ve Washingtonu DC.
V Evropě, zatím, byl Rothschildova loutka, Michail Chodorkovskij, obviněn z vraždy.

http://jurist.org/paperchase/2015/12/russia-officials-charge-khodorkovsky-with-murder.php

… Zatímco další stoupenec Rothschildů, bývalý prezident Francie Nicolas Sarkozy, je vyšetřován pro obchodování s kokainem.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3298958/Ex-French-president-Nicolas-Sarkozy-s-mobile-phones-seized-examined-judges-probing-35m-cocaine-smuggling-ring.html

Ti čtenáři, kteří jsou neustále zvědaví, kdy začne všechno to zatýkání chazarských mafiánů musí pochopit, že pro tuto chvíli je tento proces je v plném proudu, i když bolestně pomalý. Viděli jsme odstupovat evropské krále i papeže, a nyní jsme svědky svržení vládnoucí americké chazarské mafie. Tento proces bude pokračovat, dokud nebude dokončen.
Nicméně, nepodceňujte sílu Chazarské mafie nebo jejich pokračující důvěru ve své vlatní schopnosti řídit budoucnost této planety. Rothschildové, například, ukázali vícero důkazů o svých plánech do budoucna prostřednictvím své publikace ve vlajkové lodi svých médií „The Economist“. Obal „The Economist“ je plný skrytých předpovědí pro rok 2016, byl zveřejněn a lze ho vidět zde:

http://www.prvopodstata.com/wp-content/uploads/2015/12/CVGYpU3XIAAV10w.jpg

Mám nějakou předběžnou analýzu toho, co zde Rothschildi oznamují předem. Na levé části obrázku můžete vidět prezidenta Obamu se svraštěným čelem obklopeného usmívajícím se premiérem Šinzó Abem z Japonska a usmívající se prezidenta Číny, Xi Jinpinga. Důsledkem je, že nevidí posun USA vůči Asii dobře. A pak dole je objekt UFO a v něm miska s nudlema. Nudlový pokrm ukazuje mapu Jihočínského moře s čínskou vlajkou na vrchu misky s jídlem. Z toho vyplývá, že Čína vyjde vítezně se svými ostrovy v této oblasti.

 

V pravém dolním rohu můžete vidět jak dítě tlačí dál svět v letech 1987, 1993, 2000 a 2008. Každá z těchto datací označuje rok, kdy došlo k výrazným zhroucením trhů, což znamená, že očekávají podobný kolaps v roce 2016. Ve skutečnosti kolaps vysoce riskantních nesplatitelných dluhopisů, ropy, na minimum snížený Baltic Dry Index, a dalších ukazatelů už začal, a je také jasné každému, kdo tomu věnuje pozornost, že krize, jako je Lehman nebo ještě větší již je zde. V části nepublikované fotografie z této obálky „The Economist“ je možné vidět ďábla s kufrem jasně doufajícího, že vydělá na tomto bankrotu spoustu peněz.

 

Ve středu obrázku můžete vidět ženu s úsměvem, která dívá, zatímco drží mobilní telefon, na britského premiéra Davida Camerona, zatímco uprostřed nimi můžete vidět postavu podobnou Talibanu. Důsledkem je upozornění na to, že může přijít další organizovaný velký útok do Londýna v roce 2016, podobný jaký se stal v Paříži.
Na tomto obrázku je vidět samozřejme mnohem více, ale teď zmíníme pouze to, že na vrcholu asijské pagody uprostřed obrazu je obrázek španělského conquistadora. Zdá se, že to znamená jejich predtuchu, že Západ bude od roku 2016 nějakým způsobem dobývat Asii.

 

Nakonec tento týden můžeme oznámit, že téměř 200 hlav států podepsalo v Paříži dohodu o zahájení snižování uhlíkových emisí. Všichni víme, že uhlíkové emise nezahřívají planetu. Nicméně je zajímavé, že někdo měl tu moc, aby hlavy téměř 200 států světa strávily týdny v Paříži a podepsaly dohody. Kdo je to?. Také stojí za zmínku v pozitivním úhlu, že bohaté země se aspoň zavázaly platit rozvojovým zemím 100 miliard ročně, na náklady zalesnení a zavedení udržitelné energetické infrastruktury. At‘ uz je to kdokoliv, kdo ovládání těchto 200 hlav států, alespoň je ochoten udělat něco naoko k ochraně životního prostředí. Jestli je to dost, aby se jejich hlavy dostaly z pod ostri noze, to se teprve uvidí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.