;
…..nic nového pod sluncem. O demenci a samolibosti, nejen MADAMME MERKELOVÉ, se hovoří delší dobu v určitých kruzích. Rozhodně by bylo na místě, kdyby ji ústavní soud zbavil svéprávnosti….
09:54

Ústavní stížnost proti Merkelové se rozšířila, jedná se o demenci spolkové kancléřky
 

Ústavní stížnost proti Merkelové se rozšířila, jedná se o demenci spolkové kancléřky

Kvůli rozhodnutí přestat chránit hranice Německa a vpustit do země nekontrolovaný příliv lidí, podala skupina šesti právníků u Spolkového ústavního soudu v Karlsruhe ústavní stížnost. O události informoval Der Spiegel. Každý členský stát EU má právo vrátit žadatele o azyl do bezpečné třetí země. Dodnes tato ústavní stížnost není rozhodnuta, přesto nyní skupina stejných právníků podala v německém Karlsruhe stížnost na základě podkladů psychiatrů, že Angela Merkelová není schpna řídit zemi, jelikož trpí demencí, což vypozorovali psychiatři z jejího vystupování na veřejnostii.

Autorem první i druhé stížnosti je advokát Clemens Antweiler z Düsseldorfu. Podle deníku se skupina právníků v ústavní stížnosti proti rozhodnutí spolkové vlády dovolává svého práva volit a prostřednictvím volených zástupců se účastnit na demokratickém rozhodování, které bylo porušeno. „Kancléř nesmí činit rozhodnutí mimo rámec zákona, který určují voliči prostřednictvím německého parlamentu – Spolkového sněmu,“ uvedl Clemens Antweiler nyní stížnost rozšířil, že volení zástupci nesmí trpět duševní chorobou a Merkelová je také poslankyní.

Na skutečnost, že Merkelová ze zásadního rozhodnutí natahat do země islámské migranty, které nezvratně změní Nemecko, vyloučila  Spolkový sněm, upozornil již dříve ústavní právník Josef Isensee: „Po právní linii to rozhodnutí nemůže spočívat jen na kancléři. Kde zůstal Parlament? Sebemenší změna v ochraně dat, každá malá ad hoc mise Bundeswehru v zahraničí, minimální změny v daňovém právu podléhají právním předpisům. Zde, když jde o opravdu velké otázky, které nezvratně určí budoucnost země, složení obyvatelstva a soudržnost, zůstává Parlament mimo. Všechna podstatná pravidla, která určují spolužití v zemi, vycházejí ze zákonů schválených Parlamentem,“ sdělil právník médiím.

Ústavní soud Spolkové republiky Německo doposud nerozhodl o přílivu migrantů z islámských států do SRN, ale nyní bude muset přednostně řešit možnou demenci Merkelové, která by ostatně vysvětlovala, proč se tato politička snaží zničit Evropu.

Zdroj článku najdete zde.

(Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: Reuters )

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.