…..opakuji neustále dokola, nejsou to lidé, kteří se dají integrovat do naší společnosti, ale absolutně neintegrovatelní a nezkrotní „lidé“ kteří mají za úkol vymýtit bílé obyvatelstvo EU. Jak se můžete níže dočíst, kanibalizmus se rychle šíří EU. Budeme pevně věřit, že se něco takového nedostane do Čr….

10:54

Paříž – Na pařížském předměstí Clichy-sous-Bois byli zatčeni tři muži, kteří napadli muže, kousali ho do obličeje a pak snědli kusy masa, které ukousli. Informuje o tom francouzský deník Le Parisien.

Francouzská policie
[wp_ad_camp_2]

Muži, kteří pocházejí z afrického ostrovního státu Kapverdy, byli zatčeni poté, co zaútočili na muže, který kráčel po ulici ve městě Clichy-sous-Bois ve východní části metropolitní oblasti Paříže v departmentu Seine-Saint-Denis. K útoku došlo v neděli v asi 18:00 tamního času.

Útočníci napadenému ukousli mu kousky uší a spodního rtu. I přes tato zranění byla oběť schopna bojovat a bránit se proti útočníkům, Jednoho z nich zranil v oblasti kotníku.

Přivolaná policie zatkla tři Afričany. Oběť i zraněný útočník skončili v nemocnici. Policie zadržené obvinila z napadení s trvalými následky a kanibalismu.

Město patří k východním předměstím hlavního města Paříže, je zde vysoká nezaměstnanost, kriminalita a žije zde velké množství přistěhovalců. Seine-Saint-Denis je departementem s nejvyšším procentem imigrantů a muslimů ve Francii.

[wp_ad_camp_2]

Přesné číslo je nemožné určit kvůli francouzským zákonům zakazujícím sčítání na základě rasy a náboženství, ale odhaduje se, že 500 000 obyvatel z celkového 1,4 milionu jsou muslimové a islám je nejrozšířenějším náboženstvím.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/216292-kanibalismus-v-evrope-africane-na-predmesti-parize-napadli-muze-a-snedli-mu-cast-obliceje/

A zde máte ještě krátký film, jak ubytovávají v luxusních hotelích lidojedy a vojáky, kteří asi mají za úkol nás likvidovat:

Jejich vzhled je naprosto odporný…..

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.