Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein
    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

  • Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt
    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

  • Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683
    Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683

    Spomínajme a oslavujme. 342. výročie víťazstva Európy pri Viedni 12.9.1683

  • Vrah Charlieho Kirka mohl mít policejní nebo vojenský výcvik
    Vrah Charlieho Kirka mohl mít policejní nebo vojenský výcvik

    Vrah Charlieho Kirka mohl mít policejní nebo vojenský výcvik

Související zprávy

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Kapitalismus je cesta do pekla, komunismus byl lepší, ale lidi jsou blbí, tvrdí Jožo Ráž

…..tak jako mnoho jiných umělců po celém světě se snažil i náš vynikající zpěvák Jožo Ráž, kterého si nesmírně moc vážím, otevřít oči druhým lidem. Prosím dobře si poslechněte slova v níže uvedeném textu písně. Byl nadčasový….

09:54

Kapitalismus je cesta do pekla, komunismus byl lepší, ale lidi jsou blbí, tvrdí Jožo Ráž

[wp_ad_camp_1]

Připomeňme si jeho skladbu, kde vše lidem řekl z pódia i se symbolikou.

Svět se bortí, daně jsou větší, směřujeme k válce, ale Elán je pořád stejně dobrý, to je tajemství našeho úspěchu, říká zpěvák Jožo Ráž, který s kapelou na podzim vyráží na další turné. Nejraději má prý tu písničku, kterou právě píše. A tvrdí, že důležité je, že na ně chodí mladí lidé. Přesvědčením je komunista a teď se mu nežije tak dobře jako za minulého režimu. Rusko je podle něj jistota, ne hrozba.

Videorozhovor najdete ZDE:

http://video.aktualne.cz/dvtv/kapitalismus-je-cesta-do-pekla-komunismus-byl-lepsi-ale-lidi/r~90cbebac0d7011e69d46002590604f2e/

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

6 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře