…..důležité upozornění pro všechny, kteří mají děti a dospívající mládež. Dnes Vám děti ještě patří. Zítra možná už nikoliv. Prosím UVĚDOMTE SI, že všemu je tady,  v nádherném hotelu Země, úplně naopak. Myslíte si že jste na lovu „něčeho nebo někoho“, NÉÉÉÉÉÉ nikoliv, právě jste se stali lovnou zvěří!!!!

10:54

Budu se snažit být velmi stručný a výstižný, aby to každý ihned pochopil. Mnozí moudří tuší nebezpečí hry, ale všechny články byly zatím úplně mimo. Nikdo netrefil kladivem na hlavičku.

[wp_ad_camp_1]

Údajná dětská hra, která se stala oblíbenou i mezi dospělými, a dostala trefný název

POKÉMON GO  =  666

lepší skutečně nemohl být zvolen, protože se jedná o číslo ďábla 666.  Na konci článku vysvětlím, jak k tomuto číslu dojdete. Můžete si ho sami vypočítat. Jedná se o symboliku. Vše kolem nás je nám nabízeno v symbolice, kterou lidé neznají.

Lidé jdou přímo za ním. Jsou tak posedlí, ani si to neumějí vysvětlit, dokonce ho sami vyhledávají s jejich naprostým souhlasem. Lidským bytostem zde na planetě Zemi nic nepatří. Patří jim pouze a jenom svobodná vůle rozhodnutí a hlavně to nedůležitější, jejich duše. A právě o Vaše vlastní JÁ, o Vaši duši je v poslední části matrixu sehrán veliký boj. ANIMUSÁCI, nebo také ANDROIDI, tak jak jsou nazýváni, nemají duše. Jsou to bytosti bez duší. Na planetu Zemi právě přichází 6 padlých andělů, kteří mají zájem jenom o Vaše duše. O nic jiného se nejedná. Nepodařilo se jim je polapit pomocí Cernu a dobrovolném očkování s čipem, tak zaujali novou pozici.

Lidé jsou hravá stvoření, proto se také říká dáme Vám hry a chléb. Věděli moc dobře, jak dobrovolně od Vás získat hrou tu nejcennější komoditu ve vesmíru, Vaši duši.

Miliony lidí po celé planetě Zemi šílí za nějakými nesmyslnými figurkami, které jsou ještě dokonale prokleté energetickými bytostmi, jež zde na planetu Zemi právě přicházejí. Mnozí opouštějí práci, děti utíkají z domovů a honí domněle něco, co nikdy nechytí, naopak oni budou polapeni. Tak jednoduché to je. LIDÉ PROSÍM PROBUĎTE SE!!!!!

Vše hrají na mobilech se systémem ANDROID.  Android je právě výrobcem těchto technologií a patří jim také vývoj programů do těchto systémů. Android se směje až se za břicho popadá, jak je lidská rasa hloupá. Jak jednoduše skočila na špek.

Představte si den, kdy všechny Vaše děti budou pozvány za nějakým POKÉMONEM GO (ďáblem) převtěleným do roztomilé figurky a klidně dítě a i dospělí podepíší, protože nebudou vědět co dělají, odevzdání svých duší. Odevzdají je v zápalu hry dobrovolně. O to se v celé hře jedná. Nic víc, nic míň. Jedná se v poslední části armagedonu o získání Vašich duší. Co Vás potom očekává, raději nechtějte ani vědět.

Prosím varujte co nejvíce lidí, kteří nevidí, jsou zaslepeni a nikdo slepým neumí ukázat cestu. Rozšiřte mezi co nejvíce lidí!!!!! DĚKUJI VÁM….

tm

Zde je ještě slíbený symbolický výpočet:

Písmena abecedy si označíme od A=1 a protože žijeme ve hmotě 6 elektrónů, 6 protónů a 6 neutrónů, násobí se nehmotné číslo číslicí 6 pro získání statusu hmoty.

Potom tedy je A=1 x 6 =6, B=2×6=12 atd

čísla pro jednotlivá písmena dosadíme a potom sečteme.

P=96  O=90  K=66  E=30  M=78  O=90 N=84    G=42  O=90

Celkový výsledek po sečtení:

96+90+66+30+78+90+84+42+90 = 666

A= 6

B =12

C=18

D=24

E=30

F=36

G=42

H=48

I=54

J=60

K=66

L=72

M=78

N=84

O=90

P=96

Q=102

R=108

S=114

T=120

U=126

V=132

W=138

X=144

Y=150

Z=156

potud sdělení tm o nebezpečí do kterého jste přímo vtaženi!!!!!

A zde další nebezpečné zprávy z jiného serveru o hře…..

VIDEO: Pokémon Go. Byl zastřelen 18-ti letý chlapec. Rusko před hrou varuje

 

Jen 18letý chlapec přišel o život poté, co ho postřelil majitel domu, do kterého se mladík vloupal. S bratrancem se tam vydal na lov pokémonů. Jerson Lopez z Guatemaly hrál spolu se svým příbuzným Danielem Moises Piceno (17) posledních pár dní hru Pokémon Go. Aby ulovili jednoho z pokémonů, rozhodli se vstoupit na soukromý pozemek.

poke go

Hru využívající rozšířenou realitu si od jejího spuštění stáhlo minimálně 15 milionů lidí. Po celém světě si ji lidé vychvalují hlavně proto, že může mít potenciálně příznivý vliv na zdraví lidí, protože hráči při ní musí být v pohybu. Od jejího spuštění se však objevilo několik případů, kdy během hry došlo k dopravní nehodě, protože hráči loví pokémony i za jízdy v autě (zdroj).

Na ruských stránkách se ke hře Pokémon Go už nějakých čas objevují kritické články, před hrou varuje i ruský Roskomnadzor a přidávají se i politici, od jednoho zazněl dokonce názor, že hrou přichází do Ruska ďábel. (zdroj)

Pokémon Go – je bezplatná aplikace založená na technologii „rozšířené reality“ – digitální a reálné světy jsou propojeny, protože obraz na obrazovce chytrého telefonu se promítá do reálných míst. Smyslem hry je v reálu ulovit co nejvíce Pokémonů  („Pocket monster“), což lidí nutí jít do ulic, parků, budov a jiných míst a mnoho lidí je touto hrou zcela pohlceno.

Odborníci upozorňují, že hra může vést ke zraněním nebo loupežím a ruská banka dokonce nabídla možnost pojištění pro hraní hry. Kromě toho jeden z ruských veteránů speciálních služeb nevyloučil, že aplikace může být použita pro špionáž. Asistent ruského premiéra  Gennadij Oniščenko vyjádřil obavu, že hra by mohla vážně ovlivnit psychiku (zdroj).

poke go 2

 

Úvodní varující video ukazuje, k čemu až může honba za Pokémony vést a když pomineme skutečnost, že pozornost jednotlivce je tímto způsobem odvedena od všeho ostatního, pak je tady další nebezpečí, a to chaos, který hra působí. V Sydney musela proti davu „lovců“ dokonce zasahovat policie (zdroj)

 

poke go 4

poke go 3

Článek vkládám pouze jako krátkou zprávu o tom, že svět má další prostředek, jak zblbnout mládež (a nejen ji) a možná přes hru docílit ještě více – chaos v ulicích. Jak hra funguje a o čem přesně je, to by mohl popsat šéfredaktor nebo administrátor, protože já těmto věcem nerozumím.  Ale v článcích, na které už nějaký čas narážím na ruských stránkách, jsem zaznamenala nejen spoustu varování, ale i informací, že např. Izrael ve hře vidí nebezpečí špionáže či že v islámském světě je za ni vězení. Neumím to posoudit, ale co jsem pochopila – aplikace je zdarma. A když je něco zdarma, tak za tím v našem světě musí být nějaký jiný zájem.

Možná Rusko honičku za Pokémony zakáže a možná to ruské mládeži bude líto a Rusko bude obviňováno z potlačování demokracie. Ale když se národ ve své hlouposti (a chtivosti) sám neumí ubránit proti tomu, co mu škodí, pak to někdo musí udělat za něj. Kam totiž lidstvo dospělo tím, že technologie předběhly jeho duchovní vývoj, resp. že se nechalo technologiemi zotročit, to už i bez Monstra Pokémona je dostatečná sebedestrukce.

Zdroj videa: zde

-Pozorovatelka-  21.7.2016

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.