Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Katastrofa v přímém přenosu začala?

…..slova maďarského premiéra Viktora Orbána jsou skutečně zastrašující pro celou Evropu. Dle jeho slov se začal uskutečňovat tajný Německo-Turecký pakt. Nejedná se o nic jiného než fašistické propojení dvou států, které mají za úkol způsobit totální rozvrat EU, který je v plném proudu….

07:54

Orbán: Začal sa realizovať nemecko-turecký tajný pakt o dovoze migrantov do EÚ

Budapešť 11. februára 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matthias Schrader)[wp_ad_camp_1]

Orbán tvrdí, že podstatou paktuje je prevzatie 400. 000 až 500.000 migrantov z Turecka, ktorí sa prerozdelia do všetkých členských krajín

Medzi Nemeckom a Tureckom existuje tajná dohoda o prevoze migrantov na územie Európskej únie. Uviedol to dnes maďarský premiér Viktor Orbán, podľa ktorého sa už tento pakt dostal do realizačnej fázy.

Na snímke maďarský premiér Viktor Orbán
Na snímke maďarský premiér Viktor Orbán

Podľa internetového vydania denníka Magyar Idök vyjadrenie odznelo na úvod schôdzky parlamentných frakcií strán vládnuceho bloku Fidesz-KDNP v maďarskom Lillafürede.

“Podstatou (dohody) je, že 400.000 až 500.000 migrantov prevezú priamo z Turecka na územie únie. Avšak neprijme ich iba Nemecko, ale povinne by ich rozdelili medzi členské krajiny EÚ,” cituje denník Orbána.

Predseda vlády, ktorý je súčasne aj predsedom Fideszu, v prejave pred poslancami označil za jednu z najdôležitejších úloh nadchádzajúceho obdobia vzoprieť sa tomuto nemecko-tureckému paktu.

Podľa Orbána je dohoda medzi Nemeckom a Tureckom už uzatvorená, zatiaľ sa ju ale neodvážili zverejniť. Dohoda sa už dostala do fázy realizácie a podľa Turecka nadišiel čas na vynútenie si prevozu migrantov, tvrdí premiér.

Premiér v tejto súvislosti ďalej tvrdí, že tohtoročný prílev migrantov do Európy z južného smeru bude vyšší než vlani.Maďarská vláda preto nariadila, aby boli na juhu Maďarska posilnené už existujúce hraničné zábrany a aby sa vytvorili kapacity potrebné na vybudovanie nových.

Uzatvoreniu dohody nasvedčujú aj informácie o tom, že nemecká kancelárka Angela Merkelová požaduje vojenskú prítomnosť NATO v Stredozemnom mori. V nej by malo byť Turecko podporované v boji proti obchodovaniu s ľuďmi. Ak si dáme do súvislosti informácie od maďarského premiéra, v skutočnosti môže ísť o krytie prevozu migrantov do Európy.

Viac v článku TU.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/orban-zacal-sa-realizovat-nemecko-turecky-tajny-pakt-o-migracii/743425

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
20 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře