Řada čtenářů se v reakcích na nedávnou sérii článků o skupině AllatRA pozastavovala nad osobou, která se představuje jménem Žana (nebo Zhanna). Tato žena je zajímavá tím, že vystupuje na propagačních videích uskupení po boku vůdce Igora Michajloviče Danilova, na kterých se hlavně usmívá a občas klade doplňující otázky. Žana je vždy dobře oblečená a elegantně učesaná, aby na videích působila zejména jako ozdoba. Každý tvůrce filmu totiž ví (nebo na to časem přijde), že pokud je obraz dobře osvětlený a je na něm něco líbivého (stačí pěkná žena), udrží mnohem lépe a déle pozornost diváků.

[wp_ad_camp_2]

To však není jediná zajímavá věc na Žaně. Zatímco se snaží hrát svoji roli osvícené duchovní bytosti s nacvičeným úsměvem, sem tam jí problikávají plazí oči. A právě to je věc, která AllatRu hodně proslavila i mezi lidmi, kteří se jinak o žádné mimozemšťany a duchovní zákony nezajímají.

Tady je sestřih TOP 5 ,,nejlepších” scén ze záznamů spolku AllatRa, na kterých se Žana předvádí:

Zejména si všimněte podivného zatínání svalů na krku, který Žana udělá v čase 0:32. Synchronně s mrknutím plazího víčka zatne i krk. Je to naprosto nelidský pohyb, který vypadá, jakoby nervy, které ovládají druhé plazí víčko, vedly krkem. Žana si v tu chvíli pravděpodobně nedávala pozor a mrkla spontánně, protože kamera zrovna nemířila přímo na ni. V jiných záběrech, kde je požádána, aby mrkala, nebo kde míří kamera přímo na ni, krk nezatíná, protože se pravděpodobně vědomě kontroluje.

 

Pokračování článku zde: Kdo byla Žana (Zhanna) z hnutí AllatRa, předtím než získala hadí oči?

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.