…..na nesčetné dotazy, které se navršili ohledně GP, Vám sdělím následující data. Mnoho z Vás bude překvapeno a nebudete tomu chtít věřit. Přednášky o GP a jeho plánu jsem měl již od roku 2003. Lidé nechápali a nevěřili tomu. Neustále na něm trvá a chce ho úspěšně dostat do závěrečné fáze. Fáze, kterou si nikdo z rozumných lidí nemůže na planetě Zemi přát. Klidně si ale všichni myslete, že co píši je sci-fi…..

08:54

[wp_ad_camp_2]

GP je člověk z masa a kostí jako každá jiná lidská bytost na planetě Zemi. Je to vykonavatel cizí vůle, která mu nebyla vlastní, ale dostal se do pozice, kterou nyní zastává. Působil, kdysi dávno, jako probošta či kazatel v západním Německu ve městě Würzburg. Jmenoval se Michal Freedmann. Je úřadujícím kardinálem, který zde na planetě Zemi momentálně řídí veškeré procesy ovládání lidstva. Říká si kardinál Judas nebo tak byl pojmenován.

Nachází se ve velkém městě, které je 3 kilometry pod Vatikánem.  Žije tam v současné době asi se 40.000 dalšími lidmi bíle pleti. Jedná se o příslušníky obyvatelstva nacházejícího se uvnitř duté Země, čili od nás. Po celá desetiletí se v celé Evropě dějí nevysvětlitelná zmizení lidí a dětí. Velká část únosů je připisována právě jim. Chce na planetě Zemi založit novou společnost jen s těmi lidmi, kteří bezvýhradně převzali jeho (jejich) víru.

Seanci dělá s 22 bratry, čili je jich celkově 23, a to každý měsíc. Možná, že v dnešní době i častěji. Po sezení se bratři rozejdou a poselství, která MUSEJÍ BÝT NAPLNĚNA, předávají na nižší stupně řízení (ilumináty, vlády,..)

6. ledna roku 2003 bylo 23 bratry rozhodnuto následující. Podotýkám význam symboliky:

2003 = 2×3= 6

06.01= 6×1= 6

23 = 2×3    = 6

[wp_ad_camp_2]

V tento den bylo rozhodnuto o rozpoutání 3. světové války a totálního vyhlazení lidstva. Založení nové odnože lidí, která bude „vypěstována“ právě v těchto podzemních městech. Za tímto účelem jsou lidé do zmíněného města unášeni.

V roce 2003 tvrdil, že světu nevládnou ilumináti, židé, USA, NATO, Rusko, Čína a mnohé jiné organizace, ale že jsou to právě jeho vykonavatelé, gerily, divize a jednotky, jak je sám nazval. Dokonce do celého systému začlenil i lékaře a farmacii a potravinářský průmysl. Všichni poslouchají jeho rozkazy a činí tak proti jakékoliv jiné vůli. Vlády byly a nyní také jsou pouhým teátrem pro lidi. Je to ohromný teátr pro lidstvo.

Nepočítal ale s tím, že Rusko a Čína, které také dříve ovládal a řídil, se mu vymkne z rukou. Vše bylo vystupňováno hlavně spojením a semknutím Ruska a Číny s původními obyvateli planety Země a sice s Védy. Žijí na povrchu Země. My žijeme uvnitř. Stačí trochu logického myšlení.

POKRAČOVÁNÍ ZÍTRA

POZOR SOUVISÍ

Některé zbraně, které byly těm skutečně pravým lidem předány, mají nepochopitelné vlastnosti. Psal jsem o nich. Jsou to zbraně které používají morfogenetická a morfická pole. Naštěstí je nemají jamíci.

[wp_ad_camp_2]

S tímto tématem úzce souvisí:

JEMEN – ZCELA SKRYTÁ DATA PRO VEŘEJNOST. DÍL 1

Vše má pod patronací GP. Uvědomte si prosím, že svět momentálně žije ve „válce“ temna a zla se silami dobra, i když obyčejní lidé o tom nic nevědí…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.