…..na nesčetné dotazy, které se navršili ohledně GP, Vám sdělím následující data. Mnoho z Vás bude překvapeno a nebudete tomu chtít věřit. Přednášky o GP a jeho směru, který má vytýčen, jsem měl od roku 2003. Lidé nechápali a nevěřili tomu. Neustále na něm trvá a chce ho úspěšně dostat do závěrečné fáze. Fáze, kterou si nikdo z rozumných lidí nemůže na planetě Zemi přát. Klidně si ale všichni myslete, že co píši je sci-fi…..

08:54

GP je člověk z masa a kostí jako každá jiná lidská bytost na planetě Zemi. Je to vykonavatel cizí vůle, která mu nebyla vlastní, ale dostal se do pozice, kterou nyní zastává. Působil, kdysi dávno, jako probošta či kazatel v západním Německu ve městě Würzburg. Jmenoval se Michal Freedmann. Je úřadujícím kardinálem, který řídí, zde na planetě Zemi, momentálně veškeré procesy ovládání lidstva. Říká si kardinál Judas nebo tak byl jmenován.

Nachází se ve velkém městě, které je 3 kilometry pod Vatikánem.  Žije tam asi v současné době se 40.000 lidmi bíle pleti. Byly převzaty zde z obyvatelstva nacházejícího se uvnitř duté Země, čili od nás. Po celá desetiletí nevysvětlitelná zmizení lidí a dětí v Evropě (velká část) je připisováno právě jim. Chce založit novou společnost na planetě Zemi, jen s těmi lidmi, kteří převzali jejich víru bezvýhradně.

Sezení dělá s 22 bratry, čili je jich celkově 23, a to každý měsíc. Možná v dnešní době i častěji? Po sezení se bratři rozejdou a poselství, která MUSEJÍ BÝT VYPLNĚNA, předávají na nižší stupně řízení. Na vlády.

V roce 2003 a to 06.01. bylo s 23 bratry rozhodnuto následující. Podotýkám význam symboliky:

2003 = 2×3= 6

06.01= 6×1= 6

23 = 2×3    = 6

V tento den bylo rozhodnuto uspořádání 3 světové války v budoucnu a totálního vyhlazení lidstva? Založení nové odnože lidí, která bude „vypěstována“ právě v těchto podzemních městech. Za tímto účelem jsou zde lidé přijímáni.

Tvrdil v roce 2003, že světu nevládnou Illumináti, židé, USA, NATO, Rusko, Čína a mnohé jiné organizace, ale že jsou to jeho vykonavatelé, gerily, divize, jednotky tak jak je sám nazval. Dokonce do celého systému začlenil i lékaře a farmacii a potravinářský průmysl. Všichni poslouchají jeho rozkazy a činí tak proti jakékoliv jiné vůli. Vlády byly a nyní taky jenom jsou, teátr pro lidi. Je to ohromný teátr pro lidstvo.

Nepočítal ale s tím, že Rusko a Čína, které také dříve ovládal a řídil, se mu vymkne z rukou. Vše bylo vystupňováno hlavně spojením semknutím Ruska a Číny s původními obyvateli planety Země a sice s Védy. Žijí na povrchu Země. My žijeme uvnitř. Stačí trochu logického myšlení – poznámka tm.

POKRAČOVÁNÍ ZÍTRA

POZOR SOUVISI

Některé zbraně, které byly těm skutečně pravým lidem předány, mají nepochopitelné vlastnosti. Psal jsem o nich. Jsou to zbraně které používají morfogenetická a morfická pole. Naštěstí je nemají jamici.

S tímto tématem úzce souvisí:

  1. Jemen – obrana klíče k lidstvu a telemetrické lasery
  2. Otevírání teleportačních kanálů pro androidy – poslední nad Amerikou přes urychlovač v Cernu
  3. Urychlovač v Cernu, který měl těžkou havárii právě 13.11.2015 a pravděpodobně ho zapříčinilo UFO. Zatím jsou to jenom dohady. Za hodinu po zveřejnění tohoto článku bude článek o katastrofě v CERNU.
  4. Blackgoo – vysoce inteligentní černý olej a válka na Falklandech.

Vše má pod patronací GP. Uvědomte si prosím, že svět momentálně žije v boji „válce“ temna a zla, i když obyčejní lidé o tom nic nevědí…..

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.