…..nemusím snad ani vypisovat. Stačí se podívat na alternativní weby nebo do českých „sračkometových médií“ koho zde vychvalují. V oficiálních médiích otočeno vše o 180°. Jak neustále tvrdíme.

Titulní obrázek Salvádora Dalího Vás zve do pekla. Přesně tak jako naši politici. Uznejte jak byl Dali nadčasový.

11:54

Slávek Sobotka jako správný vlastizrádce včera přijal velvyslance teroristů

PRAHA | Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 28. ledna 2016 setkal s velvyslancem Turecké republiky Ahmetem Necatim Bigalim, informuje vlastizrádná ČSSD na webu své strany.

[wp_ad_camp_1]

Slávek Sobotka v cele

Slávek Sobotka v cele

„Tématem jednání byla problematika migrační krize a s tím související naplňování Společného akčního plánu EU-TR a rozvoj česko-turecké spolupráce,“ píše socanský web o jednání Sobotky s představitelem teroristického Turecka, které na Blízkém východě navíc páchá válečné zločiny útočné války a podporuje teroristy IS, když rodina tureckého prezidenta Erdogana nakupuje ropu, kterou IS krade na okupovaných územích Sýrie a severního Iráku, kdy navíc severní Irák okupuje, na podporu IS, turecká armáda.

„Premiér Sobotka během jednání s tureckým partnerem uvedl, že naplňování Akčního plánu prozatím zůstává za očekáváními. Zdůraznil přitom, že Evropská unie předpokládá, že Turecko podnikne konkrétní kroky v ochraně své západní hranice a povede účinný boj proti pašerákům lidí,“ píše dále socanský web, kdy jasně se tak přiznává tato strana a její předseda k podpoře hnutí potlačující lidská práva, jelikož Turecko navíc na svém území páchá genocidu a etnickou čistku kurdského obyvatelstva.

Celý článek převzat z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.