Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Kdo jsou vlastizrádci českého lidu.
…..nemusím snad ani vypisovat. Stačí se podívat na alternativní weby nebo do českých „sračkometových médií“ koho zde vychvalují. V oficiálních médiích otočeno vše o 180°. Jak neustále tvrdíme.
Titulní obrázek Salvádora Dalího Vás zve do pekla. Přesně tak jako naši politici. Uznejte jak byl Dali nadčasový.
11:54
Slávek Sobotka jako správný vlastizrádce včera přijal velvyslance teroristů
PRAHA | Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 28. ledna 2016 setkal s velvyslancem Turecké republiky Ahmetem Necatim Bigalim, informuje vlastizrádná ČSSD na webu své strany.
[wp_ad_camp_1]„Tématem jednání byla problematika migrační krize a s tím související naplňování Společného akčního plánu EU-TR a rozvoj česko-turecké spolupráce,“ píše socanský web o jednání Sobotky s představitelem teroristického Turecka, které na Blízkém východě navíc páchá válečné zločiny útočné války a podporuje teroristy IS, když rodina tureckého prezidenta Erdogana nakupuje ropu, kterou IS krade na okupovaných územích Sýrie a severního Iráku, kdy navíc severní Irák okupuje, na podporu IS, turecká armáda.
„Premiér Sobotka během jednání s tureckým partnerem uvedl, že naplňování Akčního plánu prozatím zůstává za očekáváními. Zdůraznil přitom, že Evropská unie předpokládá, že Turecko podnikne konkrétní kroky v ochraně své západní hranice a povede účinný boj proti pašerákům lidí,“ píše dále socanský web, kdy jasně se tak přiznává tato strana a její předseda k podpoře hnutí potlačující lidská práva, jelikož Turecko navíc na svém území páchá genocidu a etnickou čistku kurdského obyvatelstva.
[wp_ad_camp_1]