…..jsou to vůbec lidé? Mohl by něco podobného udělat normální člověk ? A co na to říkají sluníčkáři? Líbí se Vám takové chování jako multikulti obohacení? Raději si následující článek přečtěte sami a udělejte si vlastní názor….

22:11

 

Z Německa hlásí bestiální uprchlickou řež. Zde je účet: Vypíchnuté oči, ukousnuté uši, rty a víčka

14. 10. 2016 20:21

Azylovým střediskem ve městě Schlüchtern nedaleko Frankfurtu nad Mohanem otřásla děsivá kauza, která svou bestialitou připomíná scény z klasických hororů. Jeden migrant druhému v uprchlickém centru ukousl uši, rty a oční víčka. Aby dílo zkázy dokonal, propíchl druhému migrantovi oči. Informuje o tom server britského deníku Daily Mail.

[wp_ad_camp_1]

Z Německa hlásí bestiální uprchlickou řež. Zde je účet: Vypíchnuté oči, ukousnuté uši, rty a víčka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Spolkové republiky Německo

 

Němečtí policisté zažili skutečný horor. Byli přivoláni do uprchlického zařízení ve městě Schlüchtern ve středním Německu a tam narazili na devatenáctiletého mladíka sedícího na své zkrvavené oběti. Dva uprchlíci se zřejmě dostali do sporu, který skončil krvavou lázní. Mladý muž ukousl svému oponentovi uši, rty, oční víčka a oči mu navíc propíchl.Celý text najdete zdeStrážci zákona otevřeně přiznali, že se dosud nesetkali s tak děsivým chováním člověka.K útoku došlo minulý pátek. Obyvatelé azylového centra přivolali policii poté, co se chodbami zařízení rozléhal strašlivý řev trpícího napadeného migranta. Oběti bylo teprve osmnáct let. Útočník se podle dostupných informací narodil v Eritreji, napadený mladík pocházel ze Somálska. V tuto chvíli o mladého Somálce pečují. Eritrejský agresor čelí obvinění z pokusu o zabití.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-Nemecka-hlasi-bestialni-uprchlickou-rez-Zde-je-ucet-Vypichnute-oci-ukousnute-usi-rty-a-vicka-458295

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.