Je možné, že máte doma ducha? Duchové mohou procházet dimenzemi napříč časem a prostorem. Pokud jsou někde uvězněni, pravděpodobně je to kvůli vztahu, který mají k tomuto místu z jejich dřívějšího života, nebo kvůli velice traumatickému a problematickému způsobu jejich odchodu. Můžete, nebo nemusíte mít nějaký vztah k duchovi, který je u vás doma. Místo, kde nyní žijete, bylo vždy v minulosti domovem nějaké jiné duše. Pokud duše bloudí, může obcházet kolem vašeho domova a hledat rozřešení svého problému.

Jsou duchové zlí?
Být duch je problémová situace jak pro samotného ducha, tak i pro ty, kteří s ním nedobrovolně žijí.
Duchové jsou často zmatení a neuvědomují si svůj aktuální stav. Čekají na znamení, na něco co je probere z letargie a ukáže cestu dál.

Duchové ani nemají vitální energii (čchi). Ta se z člověka kompletně vyzáří ve chvíli jeho smrti. Proto se často snaží absorbovat energii z živých lidí prostřednictvím vyvolávání destruktivních emocí, zejména strachu, protože se díky tomu na chvilku cítí být znova naživu. Emoce jim v astrálu dočasně dodají sílu. To je i důvod, proč byste se měli vyhnout bydlení poblíž hřbitova.

Už jsme si vysvětlili, jak to vypadá když vám doma straší, kdy si v popsaném případě duch myslí, že váš dům je jeho, zlobí se a dělá vám naschvály. Dnešní téma je rozdílné v tom, že duch může a nemusí mít agresivní záměry a nemusí být uvězněný přímo ve vašem domě. Není to ani podobné situaci, kdy vás cíleně navštíví zemřelý příbuzný. V této situaci duch není spojen s vaší energií a není na vás přímo zaměřen.

Duchové se začnou samostatně projevovat teprve tehdy, pokud nějakým způsobem získají v astrálu energii pro svou manifestaci. Bez energie nemají sílu se projevit a zůstávají obvykle nepovšimnuti. Pokud se jim to podaří, může se stát následující.

Máte doma ducha? 5 nejčastějších projevů

1. Zvuky, které přicházejí odnikud
Uprostřed noci slyšíte kroky. Jste si jistí, že jste je slyšeli z horního patra. Ale počkat, nahoře přece nikdo není!

Nevysvětlitelné zvuky, jako jsou kroky, klepání na dveře, zvuky jakoby něco spadlo na zem ale nikdy to ,,něco” nenajdete, mohou pocházet z činnosti ducha. Duch to může dělat z mnoha důvodů.

 

Pokračování článku zde: Když máte doma ducha: 5 projevů, 3 varovná znamení a jak to řešit

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.