Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Finanční podpora
Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.
Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.
Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

Po nějaké době jsem se probudil v kupé vlaku, do kterého jsem před krátkou dobou nastoupil a vzpomněl jsem si, že jsem vám slíbil napsat nějaké věci. Proto musím moji absenci napravit. Práce jsem měl a mám až nad hlavu a nevím, jak rychle postupovat ve zkrácené době dnešních dnů – dnů ke konci časů. Den nám zkrátili na 12 hodin a nějaké ty minuty, už jsme o tom psali. A mně chybí „48 hodin“ z každého dne, když to přeženu.
Na otázku čtenáře s přezdívkou 21skorpion ze dne 10.8., kdy to bude také s J-ELITAMA v Česku mohu odpovědět následující. Q má všechno perfektně připraveno. I na východě mají perfektní plán. Pokud jsem dobře porozuměl, tak se Prezident putin vyjádřil k současné situaci. Zaujala mně věta:
„Pokud si západní vlády myslí, že přijedeme do Berlína s tanky, tak se hodně mýlí. Dnes máme daleko dokonalejší technologii a zbraně.“
To byl vzkaz J-ELITÁŘŮM!
Můžeme tedy očekávat velké dění v následujících týdnech. Jak sami vidíte, celá situace je ve světě NEUDRŽITELNÁ (Niger, Ukrajina, černí migranti v EU, hořící jižní Evropa, ….) a všichni mají všeho destruktivního dění kvůli vládě J-ELIT už dost. Velká skupina lidí po celém světě se probudila díky alternativním médiím. Právě na probuzení aspoň části lidstva se právě čekalo.
Prosím vzpomeňte si, co jsem vám vždy psal. Ke konci časů musejí lidem říci pravdu. A říkají to právě vládní zločinci a práskají na sebe věci, které by dříve nemohli sami o sobě tvrdit. Příklad: Přiznání zločinců ve farmako-mafii, že vakcíny zabíjejí. Otevřeně začínají legalizovat pedofilii a přiznávat se k tomu. Obchod s bílým masem, s orgány a mnoho jiného.
Vždy jsem psal: ke konci časů to bude stát mnoho lidských životů. Opakoval jsem to pořád dokola. Tak poznáte, že jsme na konci časů. Sibyla řekla zase, že ke konci časů si budou jedna katastrofa s druhou podávat ruce a budou nepřetržité. Ano, také se děje.
No a vzpomeňte si na Irlmayera. Víte co řekl? V jeden den obsadí Rusko celou Evropu a ruské hranice budou končit u Atlantiku. Tak uvidíme, jestli se jeho předpověď splní. Proroctví tu bylo hodně, ale právě od Irlmayera zatím všechny vyšly. Denacifikace se bude muset udělat po celé EU, ať se to lidem či bio-robotům líbí či nikoliv. Vzpomeňte na slova bývalého prezidenta Ruska Medveděva, který vám prozradil, že mezi skutečnými lidmi je 800 % reptilů a bio-robotů, a pouze 200 % jsou skutečné lidské bytosti. Podle rezonance poznáte je. Většina skutečných lidí se nenechala očkovat!!!!! Psali jsme dokola – vakcíny nejsou vakcíny, jsou to experimentální genové šmakulády, určeny mimo jiné na depopulaci lidstva. Sami dobře víte, kolik mladých lidí, sportovců náhle zemřelo. S tím opět souvisí otázka: jsou mezi vámi ve vašem okolí očkovaní lidé ještě lidé? Zeptali jste se sami sebe, jak je možné, že „lidé“, kteří mají po „vakcíně“ v žilách sraženiny, mohou stále žít?
Chystám další článek, tak buďte prosím na příjmu.
WWG1 WGA

Ještě zde chci sdílet video od pavla zítka. Policejní a justiční mafie si na něj brousí zuby. No, tadesco s tím má také své zkušenosti. I nás chtěla policejní a zednářsko-justiční mafie umlčet, ale to se jim nepovedlo a ani nepovede! Zahájili jsme určité kroky, aby příslušníci těchto mafií stanuli před soudem, ale jiným soudem…..
Zde to video od pavla: ODKAZ
Napsal tm
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.







je třeba reagovat ve správnou chvíli a být na správném místě, jinak se to třeba nepovede …. no, nebudu se v tom vrtat
Stížnost pavla zítka na policistu Hesse z Policie Chrudim, s.r.o.
Je pro soukromou firmu Policie ČR veřejným zájmem zabíjení lidí? Pro koho ve skutečnosti pracují?
Hlavně si všimněte, co mají na střeše budovy…
https://www.facebook.com/100094074429518/videos/219444904045579/
https://www.policie.cz/clanek/kontakty-uzemniho-odboru-chrudim.aspx
Omlouvám se, zaměnila jsem Chomutov za Chrudim.
Stížnost pavla zítka na policistu Hesse z Policie Chomutov, s.r.o.
https://search.brave.com/search?q=policie+chomutov&source=web&view=full&tgt=resultl&loc_id=2
V Chomutově má policie stránky anonymnější – bez fotky, ale pokud byste jim chtěli napsat, tak je zde adresa
https://www.policie.cz/clanek/sc-ustecky-kraj-chomutov.aspx
Zdravím a mám dotaz. Co je na té budově policie, jsou tam dvě, já se jen domnívám, ale jistá si nejsem.
Díky.
jarco,
vysílače – viz záznam
https://ctrlv.cz/GPVa
Nejsem tom, ale měl bych k tomu svoje vlastní vysvětlení. Jde totiž o to, že nejúčinnější zbraň je ta, o které protivník neví. Použití takové zbraně musí byt v tomto případě až jako poslední a protivník musí zůstat „ležet na lopatkách“. Protože jinak vstane a použije takovou zbraň taky. Vězte, že i úplně spokojená amerika má také takové zbraně a už dlouhou dobu. Již před mnoha lety o tom např. hovořil pplk. Thomas Bearden. A když to řeknu obrazně, tak u takové zbraně pouhým pootočením kolečka a přidáním „volume“ můžete vymazat nejen lidskou civilizaci, ale i veškerý život na Zemi.
A tiež A.G. Sidorov to hovorí aká bola minulosť:
https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3#!ZGEuZGR2ZzR4ZwplAwNmLmR4BGp0MIqUH1xgL0HjryZ1nGWuZt==
Ahojte, dávam Vám do pozornosti Leva Klykova:
https://www.youtube.com/watch?v=PVStX057cAo
Staré národy Lemúria, Stará Oriana, Indiáni žili čisto.
https://www.youtube.com/@levklykov/videos
Díky za odkazy. Ještě jsem si 1. video neposlechla, jen pustila začátek. Mohla jsi stručně popsat, o čem tam mluví…
Dotyčného neznám, ale vznáším dotaz, proč má za sebou po pravé ruce obrázek té čarodějnice Semiramis s Tammúzem (církev jí pojmenovala coby Panenku Marii) a vedle to vypadá, že je to jeho podobizna v černém rámečku…
Celý obraz na mne působí depresivně
https://ctrlv.cz/UuLC
RAzhlas – férovky – 10. 8. 2023
Korporatokracie a československo
https://www.youtube.com/watch?v=gY1vsW4IrCI
Včera jsem poslouchala jeden velmi zajímavý „space“ na x-ru, kde dotyčný říkal, že ještě nejsme v bodu zlomu, a dávál tomu ještě 6-18 měsíců, ale že se to každopádně stane.
Ta diskuze byla velmi dlouhá, byli ve státech vzhůru celou noc, pro mě celé dopoledne, a jeden pán také zmínil jednu zajímavou věc. Co když jsme spirituální duše ve fyzickém těle, která ale zažívá něco, co nemá.
Další „space“ bude s Generálem Flynnem. Mám nebo můžu sem hodit odkaz, nebo kdo má zájem, napiště mi?! NNTCP