…..možná někdo z Vás už zažil, že jste hovořily s člověkem, dívaly se mu do očí a najednou měl oko reptila, popřípadě obě oči. Někdo dokonce změní i hlas a hovoří jinou tóninou. Jsou to zajímavé příznaky, že ano? Podívejte se na níže uvedený článek a mnohé Vám bude jasné….

06:54

Je královna Alžběta člověk? Diváci jsou silně znepokojeni během přímého vysílání oslavy narozenin

[wp_ad_camp_1]

Lidé pozorující Královnu Alžbětu oslavující v sobotu své 90. narozeniny vedli zajímavé diskuze na Twitteru v rámci otázek ohledně toho, zda je královna člověk. (tm: Královna je člověk, ale sídlí v něm reptilián) Následně byly odstraněny. Otázka ohledně původu královny byla již vznesena v rámci konspiračních teorií, ovšem podle Davida Ickeho máme konečně důkaz, že tomu tak opravdu je.

tm dodává: královnu nesmějí fotit na méně nasvícených místech s bleskem, protože její stín se podobá stínu reptila. Proto všude kde vystupuje je všechno přesvíceno aby nevznikl obraz stínu…..

Ovšem během vysílání televize BBC se na Twitteru objevily první dohady. Někteří tvrdí, že viděli na záběrech oči se žlutým pruhem uprostřed, jiní viděli šupinaté drápy a také se objevili lidé, kteří královnu údajně viděli jako ještěrku.

Na Twitteru lidé přidávali hashtag #ReptilianGueen, který se stal trendem.

KRÁLOVNA se znaky na kůži

tm dodává: málokdo si všimnul jiné struktury zubů na výše uvedené fotografii!!!!!

na spodní fotce má zuby zase normální

Uživatel, který si nepřeje být jmenován, aby nepřišel o svůj účet, jelikož jde o podnikatele asi s 20 tisíci sledujícími, uvedl, že se díval na příspěvky s výše uvedeným hashtagem a pozoroval, jak jeden profil za druhým jsou odstraňovány z této sociální sítě.

Zde je pár zachráněných tweetů, než byly odstraněny:

Odborníci tvrdí, že více lidí než kdykoli předtím je svědkem přeměny. Neznamená to, že 2 lidé sledující stejný obraz musí vidět to samé. Twitter neuvedl důvod, proč odstranil tweety a také účty.

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.