Bývalý mariňák a aktivista Kenneth O’ Keefe v debate stanice Press TV otvorene hovorí o USA ako teroristickom štáte č. 1, ktorý na celom svete mučí, vraždí, zohyzďuje a znásilňuje.

Svinstvá na Blízkom Východe sa dejú s cieľom vytvoriť Veľký Izrael. Preto je potrebné destabilizovať (=zničiť) každý národ s čo i len nepatrnými ambíciami na samostatnosť a sebaurčenie.

Spravte si názor….

05:54

Tým, ktorým sa nechce čítať titulky, ponúkam prepis:

…tak s týmto vôbec nesúhlasím! Ako je možné, že niekto, kto je aspoň trochu pri zmysloch, si myslí, že Spojené štáty, Veľká Británia alebo Západ ako taký potrestá vinníkov za ich ilegálnu činnosť? Ak sa pozrime na Irak, tam bolo najmenej milión mŕtvych, možno až dva milióny. Vtrhli sme do tejto krajiny, zničili ju, vytvorili milióny sirôt a utečencov a nedokážeme sa za to ani len ospravedlniť. Vráťme sa k Vietnamu, kde sme zhodili 20 miliónov bômb, viac ako v celej 2. svetovej vojne. Zničili sme toľko krajín, na celom svete sme mučili, zabíjali, zohavovali a znásilňovali. Kto normálny si skutočne myslí, že USA alebo Západ ako taký niekoho potrestá? Odhliadnuc od skutočnosti, že to je útok pod falošnou vlajkou, a je tu dlhý zoznam útokov pod falošnou vlajkou, na ktorý by sme sa museli pozrieť bližšie.

…nepracujeme podľa medzinárodného práva. Máme zákon džungle, kde bohatí a mocní rozhodujú o dianí. Irak je dokonalý príklad. Prečo Blair a Bush už dávno nie sú v base na doživotie? Lebo sa neaplikuje zákon! Sú to vojnoví zločinci a mali by dostať doživotie alebo trest smrti podľa vlastných zákonov za svoje zločiny. Nielen to, musíme tu skutočne pochopiť pravdu. Za prvé, všetci títo hráči, títo politici nie sú nič iné ako bábky. Neslúžia ľuďom, skutočná demokracia neexistuje, slúžia výlučne bohatým a mocným, ktorí ovládajú svet. A to sú bankári, ktorí ovládajú peňažné toky. Bankári inkasujú obrovské peniaze. Či už majú dobré alebo zlé investície, vojny sú pre nich vynikajúce. A ovládajú politikov a preto tu máme túto politiku. Obama a Cameron nie sú nič viac ako bábky, ktoré čítajú scenár. A scenár je: „Potrebujeme ďalšiu vojnu.“ A podľa psychopatov, ktorí ovládajú svet, potrebujeme ďalšiu vojnu, lebo stále viac ľudí sa prebúdza. Odhliadnuc od davu, ktorý je naďalej v tranze vďaka hovadinám ako X-Factor a American Idol (seriály). Stále väčší počet ľudí na celom svete poznáva pravdu, lebo začína myslieť vlastnou hlavou. A vidia, že ľudia na verejných pozíciách zneužívajú ich dôveru a zastupujú skrytý program, o ktorom nesmú hovoriť. Pretože sú to iba prostitúti, poskokovia mocných.

…v projekte výstavby Veľkého Izraela ide o to, destabilizovať okolité krajiny s cieľom vytvoriť väčší Izrael, od Eufratu až po Níl, až po východné Stredozemné more. To je sen týchto psychopatov. Destabilizovať vlády, vytvárať konflikty medzi sektami to všetko je súčasťou plánu vytvoriť Veľký Izrael. A to je mimo akúkoľvek pochybnosť.

Musím sa vrátiť k tomu, čo tvrdí ten pán, že Amerika sa nechce do toho miešať, že Obama s tým nechce nič mať, o čom to točíte? Dodávame zbrane priamo ľuďom, ktorí patria k Al-Káide. Front an-Nusrá je Al-Káida. Títo ľudia sú tí najhorší psychopati, organizujú samovražedné atentáty, používajú chemické zbrane. Carla del Ponteová v máji vyhlásila, že to boli takzvaní rebeli v Sýrii, ktorí použili sarín. Nebol to režim Baššára al-Asada! Vieme, že prezident Spojených štátov vyzbrojuje ľudí, ktorí sú na americkom zozname teroristov. Mal by byť žalovaný zo spolupáchateľstva pri materiálnej podpore teroristickej organizácie. Viete, sme to my, Západ, najmä Spojené štáty, Izrael a Veľká Británia, ktorí sú najväčší teroristi na planéte. Naši malí junior partneri a Al-Káida, čo nie je nič iné ako databáza CIA, preto vznikol názov Al-CIAda, nie sú nič iné ako skupina teroristov, ktorí spolupracujú a každý má odlišnú rolu. Všetci však usilujú o rovnaký cieľ: udržiavať tento hnusný, chorý, zvrátený a nespravodlivý svet ustavičným vedením vojen. Stále tá istá rozprávka, jeden strašiak za druhým. Obama je v skutočnosti iba bábka v rukách vojnových zločincov, rovnako ako jeho predchodcovia. Takže prosím, nerozprávajte tu ľuďom, že Amerika nie je zapojená. Je priamo zapojená! A zbrojí ľudí, ktorí sú absolútni psychopati.

…pretože USA nikdy nezaujímalo niečo iné ako vojna. Spojené štáty sú v trvalom vojnovom stave, pretože bankári ovládajú politikov. Tí čítajú scenár, ktorý im vložili do rúk bankári a zarábajú tak množstvo peňazí. To, čo tu tvrdí tento pán, že USA nechcú vojnu a nechcú byť do nej zatiahnuté, znie ako Irak 2.0. Opakujú sa tu rovnaké hovadiny: „Preboha, veď my nechceme vojnu. Vojna je posledný prostriedok“. To je absolútne nepravdivé, je to lož. Tí vo vláde nie sú nič iné ako prostitúti, ktorí plnia príkazy svojich chlebodarcov. A chlebodarcovia chcú ďalšiu vojnu! A jej časťou, ako sme už povedali, je projekt Veľkého Izraela. Destabilizovať každý arabský režim, ktorý čo len trochu zaváňa autonómnosťou a sebaurčením. Žiaden režim v arabskom svete, ktorý nie je absolútne bábkový, nemožno tolerovať. A ktoré sú to národy, na ktoré útočíme? Tie, ktoré nie sú bábkové.

Neútočíme na saudsko-arabský režim, ktorý je najväčším porušovateľom ľudských práv v oblasti. Stínajú ľudí na verejnosti, odtínajú im ruky. Je to ten najodpornejší režim na svete a napriek tomu im dávame zbrane a nevidíme tu žiaden problém. Úskočnosť a pokrytectvo Spojených štátov na západe nemožno zmerať, je obrovské! A tieto hlásne trúby ako tento pán vo Washingtone neslúžia ani sebe, ani svojej krajine. A opäť do toho budú zapletení americkí synovia a dcéry. A tie zbabelé svine, ktoré predstierajú, že si robia starosť o Sýrčanov, tam predsa nepošlú vlastných synov a dcéry. Chcem vidieť, ako tento človek pošle do Sýrie svojich vlastných synov, dcéry a vnukov, keď to prerastie do väčšieho konfliktu, pretože to je to, čomu čelíme, svetovej vojne. 3. svetovej vojne. To nie je vtip! Sme na prahu 3. svetovej vojny, lebo si robíme toľké starosti o Sýrčanov, rovnako ako si robíme toľké starosti o Iračanov, Afgancov… Jediní ľudia, ktorí na to skočia, sú buď kúpení prostitúti alebo tí najhlúpejší z blbcov…

A máme veriť aj tomu, že Asad je najhlúpejší, najsprostejší diktátor na svete, pretože pozval amerických inšpektorov a ešte ten istý deň, kedy ich pozval, sa rozhodol zaútočiť na svojich vlastných ľudí iba 15 km od miesta príchodu inšpektorov. To je absurdné! Opakujem: na to skočia iba kúpení prostitúti alebo tí najhlúpejší z blbcov.

…je nepochybné, že neplánujú nejaké limitované útoky, to im je nanič. Chcú úplný útok. Taký je plán. Prirodzene, nájdu si zámienku na opodstatnenie prvého útoku. Potom si vytvoria dôvody na obhájenie väčšieho zapojenia. DAILY MAIL informoval tu vo Veľkej Británii, a tí, ktorí dávajú pozor, tomu aj rozumejú, že uniknuté e-maily dodávateľov zbraní dokazujú, že existuje plán schválený Obamom, dodať tým psychopatickým teroristom z Frontu an-Nusrá chemické zbrane. Vieme, že v Turecku chytili 12 členov Frontu an-Nusrá s 2 kg sarínu. Odkiaľ ho majú? To celé je jednoznačne pod falošnou vlajkou, vieme to. Je to jediný spôsob, ako môžu opodstatniť svoj útok.

A som rád, že ten pán vo Washington spomenul Dempseya, generála Dempseya zo Zboru náčelníkov štábov. Pretože je viac ako ktokoľvek iný skutočným americkým patriotom. Má toho už po krk, obetovať svoj život pre americký sen, americký národ, ústavu, ktorej prisahal večnú vernosť. Sú to títo ľudia z armády. Teraz je to na vás. Ste alebo nie ste patrioti? Necháte svoj národ ponoriť ešte hlbšie do chaosu a korupcie? Je tak chorý a zvrátený, že už ničí aj americké životy, nielen životy zvyšku sveta. Až kým 22 ľudí v službách vlasti zomrie alebo spácha samovraždu. Obetujete ešte viac amerických synov a dcér pre izraelské vojny, pre sionistické vojny? Budete v tom naďalej pokračovať? Lebo nie ste patriot! V skutočnosti podporujete teroristov, o ktorých si myslíte, že proti nim bojujete. A prosím Boha, aby tí Američania, ktorí sa dovtedy zobudia, najmä tí v armáde odmietli plniť vaše rozkazy! A preto väčšina Američanov, ktorá neskočí na tieto nezmysly, nebude podporovať žiaden spôsob útoku na Sýriu. Viem, že mocní v úzadí majú veľký strach z toho, že vrchní velitelia odmietnu plniť vaše rozkazy. A dúfam, že presne toto sa stane, ak dôjde k útoku na Sýriu…

Převzato z webu preklady od lesa.

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.