Máte spirituální a mimosmyslové dary? Používáte speciální postupy a rituály k ovlivnění svého života? Máte silnou touhu po hlubším vědění, po nalezení smyslu života, zajímáte se o Zákony Vesmíru a vše skryté za oponou? Pak jste se jistě také setkali s těmito klasickými situacemi, které lidé se zájmem o duchovno, spirituálno a tajemno dělají. Je dobré se takovému chování vyvarovat, protože v těchto případech si sami stavíte překážky na vlastní cestě. Tak trochu vás chytá matrix do svých sítí, abyste nemysleli a nejednali čistě. Někdy je těžké si to připustit, ale pamatujte: Pravda bývá krutá, někdy bolí, ale je osvobozující.

[wp_ad_camp_2]

Je v pořádku dělat chyby a děláme je pořád. To však neznamená, že za své chyby nemusíme ničím zaplatit. V minulosti jsme byli mnohokrát zraněni kvůli špatnému vedení a iluzím. Dnes si povíme o pěti věcech, kterým je potřeba se vyhnout. Avšak ten největší prohřešek, který můžeme sami sobě provést, je nenásledovat hlas svého srdce.

V dnešním článku si nazveme příkladové figuranty čarodějnicemi a mágy. Zaprvé je to slovo, pod které se dá schovat skoro cokoliv, zadruhé právě lidé, kteří hodně dělají s magií a s rituály, mají tyto potíže nejčastěji. Koneckonců pro některé lidi jste ,,čarodějnice” už ve chvíli, kdy se zjistí, že vidíte auru a rozmlouváte se stromy.

 

[wp_ad_camp_2]

Běžné chyby
Čarodějnictví je umění. Když se to chcete pořádně naučit, musíte se tomu věnovat celé roky, zkoušet různé postupy a pilovat svoje dovednosti. Čarodějnice proto zcela nevyhnutelně udělá nějaké chyby. Vlastně je to součást její cesty: Pokus a následná chyba. Jak můžete vědět, že něco funguje, pokud to nezkusíte? Časté chyby čarodějnic však nemusí vždy souviset s tím, jakou pomůcku použijí, v jakém čase, nebo na jakém místě. Čarodějnictví není čistě jen o rituálech při měsíčku, je to zejména způsob života. Čarodějnice nemusí nutně používat nějaké nástroje, protože to největší kouzlo sídlí přímo uvnitř ní. Největší chyby tedy mají co do činění s úmyslem a děláním, či nečinností.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Klasické chyby mágů a čarodějek: Na co si dát pozor při spirituálním rozvoji

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.