Klip ,,Dark horse” od Katy Perry z roku 2014 obsahuje mnoho odkazů na Ilumináty a Satana. „Dark Horse“ se odehrává v Egyptě, což jako základní téma odpovídá výskytu mnoha okultních symbolů. Píseň sama o sobě není nijak mírná, jak by se podle ,,melodie” (dá-li se to tak vůbec nazvat) mohlo zdát.

[wp_ad_camp_2]

Zpívá se v ní: „Jako pták bez klece“ a videoklip je doplněn snímky lidí s ptačí klecí nasazenou na hlavě. To je symbol pro ovládání mysli.
A když Juicy J řekne: „Je to zvíře / já jí říkám karma,“ jen málokterý posluchač si uvědomí, že šelma (beast) znamená ďábel.

I knew you were,
You were gonna come to me.
And here you are.
But you better choose carefully.
Cause I…
I’m capable of anything.
Of anything and everything.

Věděla jsem, že ty,
že ke mně přijdeš.
A tady jsi.
Ale raději si vyber opatrně.
Protože já…
Jsem všeho schopná.
Čehokoliv a všeho.

[wp_ad_camp_2]

Katy Perry tímto říká, za koho zpívá a koho v klipu představuje. Je to Satan.

Mnoho lidí, kteří sledují Iluminátskou symboliku v médiích, bylo doslova zděšeno v době kdy byla píseň představena na udílení cen Grammy. Představení Katy Perry vypadalo úplně jinak, než to co je nakonec v oficiálním klipu. Alex Jones z InfoWars to tehdy okomentoval prostě: „To byl v podstatě iluminátský okultní rituál.“
Katy Perry tam tančí s ďábly, s křížem na břiše a nenechává nikoho na pochybnostech: Zaprodala duši Satanovi.

Na video se můžete podívat zde:

Ten klip má v sobě vlastně všechno, co by poctivý satanský rituál měl mít. Katy nemá na představení žádný make-up, protože toto představení je zkouškové (ale s nejlepší kamerou jaká se dá najít). Naostro s účesem a makeupem je TADY, ale kvalita obrazu a zvuku už je horší.

[wp_ad_camp_2]

Make me your Aphrodite
Make me your one and only
But don’t make me your enemy
Your enemy, your enemy

So you wanna play with magic
Boy, you should know what you’re fallin’ for
Baby, do you dare to do this?
‘Cause I’m coming atcha like a dark horse

Are you ready for, ready for
A perfect storm, perfect storm
Cause once you’re mine, once you’re mine
There’s no going back

Udělej mě tvou Afroditou
Udělej ze mě tvoji jednu a jedinou
Ale nedělej mě tvým nepřítelem
Nepřítelem, nepřítelem

Takže ty si chceš hrát s magií
Chlapče, měl by si vědět, do čeho padáš
Zlato, odvážíš se na tohle?
Protože tě dostanu jako černý kůň.

Jsi připraven na, připraven na,
Perfektní bouři, perfektní bouři
Protože jak jsi jednou můj, jednou můj
Není cesty zpět

Satan tu prostřednictvím Katy jednoduše říká, že si přeje, abyste si z něj udělali svou modlu, svého boha. Proto sedí na trůnu a dostává dary, neboli obětiny. Ve skutečném světě to nejsou diamanty, ale bohužel lidské oběti.

[wp_ad_camp_2]

,,Hraní si s magií” je jednoduše zahrávání si s temnými silami. Lidé touží po moci, slávě, touží ovládat masy a svět – tuto sílu jim může dát pouze Satan. A jeho uctívání prostřednictvím černých rituálů. Ale jakmile se jeden odevzdá jeho moci, už nelze smlouvu zrušit a nelze získat svou duši zpět.

A na tomto místě si neodpustím poznámku: Mnoho lidí, kteří ve skutečnosti ani nemají nic společného se showbyznysem, to pořádně odskákalo, když si začali hrát s černou magií. Zkoušeli třeba vyvolávat krvavou Marry, Boženu Němcovou, Hitlera, nebo ti otrlejší klidně rovnou démona, nebo Satana. Ti, kterým se to skutečně povedlo, se zbláznili. Dostali takové problémy, že skončili na psychofarmakách a obývají blázince, obvykle s diagnózou schizofrenie, protože vidí temné bytosti a slyší jejich hlasy, které jim říkají ať se zabijou, nebo odevzdají duši ďáblovi. Tento typ schizofreniků se pozná podle společného začátku jejich nemoci: Začalo to přesně v tu dobu, kdy začali vyvolávat ďábla, uspořádali satanistický rituál a hráli si s černou magií ve snaze být zajímaví, získat moc, nebo někomu ublížit. Klip zpívá o i těchto lidech, kteří si s něčím hrajou, ale vůbec nechápou, o čem to ve skutečnosti je a pak si s tím neumí poradit. Černá magie opravdu není sranda. Ruce od ní pryč!

Vševidoucí oko
Je nejvýraznější a nejdominantnější symbol Iluminátů a v oficiálním klipu je naprosto všude. I na vlasech Katy.

POKRAČOVÁNÍ ZDE:  Klip ,,Dark horse” od Katy Perry je plný Iluminátské symboliky

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.