Vážení čtenáři, chtěla bych vás za kočičí útulek Skrýšov poprosit o finanční nebo hmotné dary.

Útulek je v nouzi, potřebuje nutně prostředky na úhradu nákladů, nákup základních potřeb a hlavně krmiva. Jak mi majitelka útulku sdělila, kočiček mají opravdu hodně, lidé neustále vozí nové, spotřeba krmiva je obrovská. Největší pomoc by také byla, kdybyste si prohlédli nabídku nalezenců určených k adopci a některé z kočiček dali nový domov. Útulek už bohužel nemá prostředky na uhrazení řady faktur za veterinární péči kočičkám a prosí o jejich proplacení, i kdyby jen částečné. Pokud máte zájem kromě finančního daru na účet útulku proplatit také některou z dlužných faktur, kontaktujte útulek na e-mailu, aby vám mohl vydat podklady. S útulkem jsem mluvila 15.prosince abych ověřila všechny údaje a tato výzva i číslo účtu jsou zcela aktuální a platné. Majitelka útulku také velmi prosí o objednávku kočkolitu, které útulek kupuje ve formě dřevěných pelet, zásoba zbývá už jen na pár dnů. Můžete je pro útulek objednat ZDE.

Sdílejte prosím také tuto výzvu na Facebooku, nikdy nevíte, kdy právě vaše nasdílení pomůže některé z kočiček najít nový domov.

Děkuji.

Webová stránka útulku: http://www.pomoc-kocickam.cz

Kontakt na útulek: http://www.pomoc-kocickam.cz/index.php?dir=soubory&page=kontakt

NABÍDKA KOČIČEK K ADOPCI: http://www.pomoc-kocickam.cz/index.php?dir=soubory&page=kocicky-k-adopci

číslo účtu pro finanční pomoc: 2300742603/2010

Prosíme vás o sebemenší pomoc pro útulek

Letošní rok je nejtěžší za dobu existence útulku. S pomocí hodných lidí se nám podařilo zvládnout havárii vody a voda v útulku teče. Podařilo se nám vybudovat komín a díky novému kotli bude v celém útulku teplo a konec přitápění přímotopy v zadních pokojích a uhradit dluh na elektrice. Podařilo se nám vybudovat karanténu pro vážně nakažené kočičky. A při tom všem nám lidé neustále vozí nové a nové nalezence, nyní čím dál častěji ve zbídačeném stavu.

Od února jsme přijali 138 dospělých kočiček bez domova (všechny musíme odblešit, odčervit, kastrovat, očkovat, testovat, čipovat a pak se jim zcela zdravým hledají rodiny) Hodně jich odjíždí,ale ještě víc lidé nacházejí a vozí.

PROSÍME VÁS O POMOC!!

MOC VÁS PROSÍME O POMOC PRO VŠECHNY KOČIČKY BEZ DOMOVA.

PROSÍME O POMOC NA ÚČET ČÍSLO2300742603/2010


V současnosti nám dochází kočkolit, jeho spotřeba je v útulku veliká a bez něj se kočičky neobejdou. Proto moc prosíme všechny přátele našich kočiček, zda by nám nepřispěli na nákup další zásoby kočkolitu. Kočkolit kupujeme ve velkém, minimálně jednu paletu, je to levnější a pro závoz mnohem jednodušší.

Pokud by měl někdo zájem kočkolit přímo objednat a zásilku poslat do útulku, ZDE je odkaz na webové stránky prodejce.

Tento kočkolit je opravdu skvělý, velmi se nám pro kočičky osvědčil a krom toho ho po použití (když se kočičkám vymění), použijeme ještě k prokládání uhlí do kotle, tudíž nám ušetří hodně uhlí a to také moc pomůže.

Dále máme prosbu, jestli by někdo nemohl kočičkám vyrobit hračky. Stačí úplně jednoduché, např. polštářky naplněné šantou nebo třeba i senem, míčky, myšky atd. Fantazii se meze nekladou a naše kočičky vám budou velice vděčné.

Znovu Vás moc prosíme o pomoc s nákupem antiparazitních obojků –ZDE. Měli jsme jich velkou zásobu, ale s příchodem nových kočiček se naše zásoba tenčí a Vaši pomoc bychom opravdu uvítali.

Naše další prosba se týká krmiva – moc prosíme o konzervy a granule. S nárůstem počtu kočiček je současná denní spotřeba krmiva 95 konzerv a 15 kg granulí.

Již nám došly jednorázové přebalovací podložky, které jsou skvělou pomocí do karantén, pro malá koťátka i občas do pelíšků. Pokud by nám chtěl někdo podložky nakoupit, můžete ZDE.

Všem vám moc děkujeme! Budeme moc vděčni za pomoc.

Za útulek prosí Táňa-vedoucí útulku

Bylo by také skvělé, kdybyste – pokud si to můžete dovolit – nastavili pro kočičí útulek nějakou malou částku, která by odcházela v pravidelných intervalech na účet útulku. Péče o takový počet koček je velice náročná, nákladná a i malá částka pomůže.

Za jakoukoliv vaši pomoc ať už hmotnou, finanční nebo ve formě propagace této výzvy vám upřímně děkuji.

….. s Láskou a úsměvem Alue ….

tm dodává: připomíná mně to pomoc Brigite Bardot, která se po své herecké kariéře a zklamání v životě s muži vrhla na zachraňování koček a žije skoro s 200 kočkami ve svém nádherném domě. Také se o ně s láskou a úsměvem stará. Díky jedné dobré známé jsem ji měl možnost v Saint Tropez ve Francii navštívit…..

…..s Láskou úsměvem tm….

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.