;

….můžete hádat. V níže uvedeném článečku se dočtete komu ruce patří a co to znamená. Asi nebudete věřit, ale je tomu tak…..

10:54

Pokud jste tipovali, že ruce patří MADAMME MERKELOVÉ, byla to 1000% trefa. Ano jsou to „MOCNÉ RUCE“ spíše nemocné ruce MADAMME M. Co o nás ruce prozrazují?

Jestliže si někdo takovýmto způsobem kouše nehty a kůži kolem nehtů, má psychické problémy, nejistota, špatné mínění o své osobě, depresivní stavy. V mnohých případech prozrazuje taky schizofrenii danné osoby. Podívejte se na obrázky, které byly uveřejněny na stránkách švýcarských internetových novin:

http://www.blick.ch/life/kau-schau-wem-das-verraten-unsere-fingernaegel-id3565207.html

Snímek obrazovky 2015-11-02 v 8.36.24

Snímek obrazovky 2015-11-02 v 8.38.48

Vůbec se nemusíte divit. Je na MADAMME MERKELOVAOU podáno oficielně 400 trestních oznámení za nevyšší vlastizradu, k nejvyššímu soudu. Další článek je z německých novin ONLINE FOCUS.

Snímek obrazovky 2015-11-02 v 9.07.52

Obrázek symbolicky naznačuje, MADAMME obklopenou černou barvou. Je ve velkém nebezpečí ale dvojité rozmáznuté světlo před její hlavou znamená, že jí někdo pomáhá. Můžeme také konstatovat, že bez pomoci je v koncích. Ano v podstatě je to její konec. Roztažené ruce a prsty znamenají, prozatímní moc s cizí pomocí.

Nenávist většiny obyvatel německa vůči této MADAMME je obrovský.

Dle nových fotografií zestárla za posledních pár měsíců o dvacet let. Je to loutka jůes es jáků.

Celý článek si také můžete přečíst také zde.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.