…..od roku 1995 varuji lidi nejen na přednáškách ale i osobně (s lidmi, se kterými se dá normálně mluvit a mají rozhled) o konci podvodného brutálního „DEMOKRATICKÉHO“ systému, který bude zakončen EMP. Mnoho lidí mne považovalo za blázna, tak jako jsem je za blázna považoval já. Nic nebude fungovat. Jakékoliv elektronické zařízení bude navždy zničeno. Žádné auto nepojede. Jenom starý diselový Zetor-traktor a to bez startéru když ho roztlačíte. Jste skutečně na takový konec dekadentní společnosti připraveni? Máte pevné nervy? Až vše vypukne, nebudete mít čas se kohokoliv ptát co máte dělat. Jinými slovy PŘIPRAVENÝM ŠTĚSTÍ PŘEJE….

21:44

Z tohoto důvodu by bylo vynikající se aspoň v posledních chvílích připravit na poslední. Skupina EUROPE, zcela trefný název vám vzkaz poslala touto písní už v roce 1982, kdy bylo vše dávno naplánováno…..

The Final Countdown

[wp_ad_camp_2]
Kolaps funkcí státu a společnosti přijde během 11 minut. Jste připraveni?

Tato varování nelze brát na lehkou váhu, ani II. sv. válka nevypukla s mediálním oznámením dopředu, lidi válka zastihla nepřipravené. Pouze lidé, kteří byli informováni, diplomaté, generálové a rozvědčíci věděli, k čemu se schyluje. Dnes v době internetu jsou tyto informační kanály k nezaplacení, ale mnoho lidí snad právě kvůli snadné dostupnosti informací z celého světa si neuvědomují důsledky podcenění takových zpráv. V případě jaderné výměny mezi Ruskem a NATO dojde k selhání základních funkcí státu po první salvě (v Evropě do 11 minut od „spouštěcího incidentu“). Máte doma zásobu baterií? Máte doma fotovoltaickou nabíječku na NiMH a Li-On baterie? Máte doma tablety na čištění a dezinfekci vody? Máte dozimetr (Geigerův čítač) pro kontrolu vody, oděvů, potravin a okolí? Máte zásobu trvanlivých potravin a konzerv? Máte zásoby nakládaného zelí, nebo alespoň citrusů (pomeranče, citrony) na zabránění kurdějím? Máte doma tranzistorové rádio se schopností příjmu středních a dlouhých vln (FM rádia nebudou po zásahu krajiny radiací fungovat více než 2 roky)? Máte doma dostatečnou zásobu antibiotik a analgetik? Víte, co udělat, když dojde k odpálení EMP bojové hlavice a přestanou fungovat telefony, rádio, televize a veškeré státem ovládané platební systémy a informační kanály? Jak se dovoláte policii, když nebude jak se dovolat a v ulici budou rabovat gangy?

Na tyto otázky si odpovíme v nejbližším článku, který jsem slíbil už před časem, ale bohužel jsem natolik vytížen, že jsem ještě neměl čas se k tomu dostat. Vzhledem k tomu, že situace a napětí mezi USA a Ruskem eskaluje, budu se snažit článek o přežití dodat tento týden. Samozřejmě, že na internetu najdete stovky návodů na přežití, takže se můžete nechat inspirovat, já ovšem svůj návod chci pojmout jinak, ne z pohledu Rambo-zabijáka, ale obyčejného civilisty, který má omezený rozpočet, možnosti a znalosti pro výjimečné situace, kdy jinak pro člověka začíná konec světa už prakticky ve chvíli, kdy otočí vypínačem a nerozsvítí se mu žárovka a jídlo v ledničce se okamžitě začne kazit takovou rychlostí, že by se člověk šel raději oběsit. Návod proto půjde tímto směrem. Sledujte AE News, dozvíte se více v nejbližších dnech.

Celý článek si můžete přečíst zde:

http://aeronet.cz/news/video-dvoulety-mini-trump-poblaznil-ameriku-ale-v-rusku-analytici-pripravuji-obyvatelstvo-na-valku-jeste-pred-volbami-v-usa-vice-nez-40000000-rusu-nacvicovalo-pripadnou-evakuaci-cz-titulky/

-VK-

Šéfredaktor AE News

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.